Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

pravo da ti kažem, meni je čast da budem u tom društvu, mada realno ne zaslužujem. u svakom slučaju, hvala!

Izasla mecka iz jazbine... Ne budi lazno skroman Moco, jeste da si poseban, ali zasluzujes pocasno mesto medju ovom probranom ekipom...

 

ma ok je on, vidi se da čovek voli film, samo nije jasno zašto je non-stop u yellow cab modu. mislim da bi dobio zasluženo poštovanje kad bi pričao svojim rečima, makar i najgore lupetao. a siguran sam da to može, i da bi to bilo sasvim konstruktivno. zašto to ne radi, to samo on zna.

 

Hajde malo evociraj uspomene, pusti neku suzu kako je nekada dobro bilo. Ti si neko ko pamti the good old times. Sto ne pises vise one cuvene recenzije? Jbt. kada mozes iz ilegale da se pojavis i da stavljas Zakintosa pod lupom, mozes i da nas pocastis sa nekom tvojom preporukom za dobar film. Ne budi lenstina...

zaki je maja nikolic filmskog dela foruma

Kapiram da si ti Kristijan. Ti si bese onaj sto obozava mafijaske filmove. Nadam se da necu dobiti uz novine umotanu ribu...

Link to comment

Nije mi se izlazilo iz sale - "Broadway Therapy - She's Funny that Way" je cista uzivancija. Vuce na Vudijeve radove sa njujorskim likovima, u fazonu je starih komedija situacije sa elementima farse, te je i posveta nekim..proslim vremenima (jos od uvodne spice pa preko detalja poput telefona, i sporednih likova koje tumace stari Bogdanovicevi glumci). Film za vracanje dobrog raspolozenja.

 

Shvatih tokom gledanja da nisam gledala ni jedan film sa Dzenifer Aniston (pa ni "Prijatelje" po kojima je poznata), ali umreh od smeha zbog njenog lika!

Link to comment

Izasla mecka iz jazbine... Ne budi lazno skroman Moco, jeste da si poseban, ali zasluzujes pocasno mesto medju ovom probranom ekipom...

 

 

Hajde malo evociraj uspomene, pusti neku suzu kako je nekada dobro bilo. Ti si neko ko pamti the good old times. Sto ne pises vise one cuvene recenzije? Jbt. kada mozes iz ilegale da se pojavis i da stavljas Zakintosa pod lupom, mozes i da nas pocastis sa nekom tvojom preporukom za dobar film. Ne budi lenstina...

Kapiram da si ti Kristijan. Ti si bese onaj sto obozava mafijaske filmove. Nadam se da necu dobiti uz novine umotanu ribu...

ne treba ti ovo jebi ga, prozivao si a sad ironišeš. glupo je. mislim da nije u suštini ni bitno, nikog ovde ne boli plajvaz šta ti pišeš, dok god se to bude svodilo na puko prepisivanje tuđih recenzija, i to možeš misliti iz yellow caba....  sve je to odavno poznato. a ja se ovde ne javljam prosto jer ne gledam filmove već par godina, nemam šta da napišem. isto bih savetovao i tebi, iako gledaš 5 komada dnevno. isti đavo.

Link to comment

Nije mi se izlazilo iz sale - "Broadway Therapy - She's Funny that Way" je cista uzivancija. Vuce na Vudijeve radove sa njujorskim likovima, u fazonu je starih komedija situacije sa elementima farse, te je i posveta nekim..proslim vremenima (jos od uvodne spice pa preko detalja poput telefona, i sporednih likova koje tumace stari Bogdanovicevi glumci). Film za vracanje dobrog raspolozenja.

 

Shvatih tokom gledanja da nisam gledala ni jedan film sa Dzenifer Aniston (pa ni "Prijatelje" po kojima je poznata), ali umreh od smeha zbog njenog lika!

 

sudiju obozavam :) predivan film. vec sam ga gledala dva puta.

 

inace anistonkin karakter i ja smo vrlo slicne u RL :isuse:  ....razumem ljude oko sebe...nije me lako trpeti iako mozes da mi dubis na glavi za dosta stvari ...mada i dalje mislim za sebe da sam med i mleko :)

Link to comment

jbt Moco ti si filmofil koji ne gleda filmove, stvarno si  :kralj: Nadam se da ces se vratiti filmu i da neces otici odavde Mapet hodom  :D  

 

yellow cab mod on

 

Durak / The Fool / Budala 2014.

 

Prica o jednostavnim ljudima, konkretno o coveku koji se nije snasao u ovim mutnim vremenima. O generacijama koje su uprskale i koje su uzaludno potrosili svoje zivote ne ostavljajuci makar njihovoj deci bolje sutra. O coveku koji se bori protiv birokratije golim rukama i za koga misle da je cudan, da je budala. Brutalno iskren i tako dobro funkcionise kao da je sniman ovde sa realnim problemima koji nas muce. Ima u filmu jedna recenica kad otac kaze sinu:"Odlazi, ovde se nikada nece nista promeniti na bolje".  Veoma mucan za gledanje a osecaj posle filma mi je bio kao da sam dobio udarac u stomak... iako sam veciti optimista.

 

srecom sa drugim filmom sam ublazio malo stvari a to lezerni hrvatski film: Martin u oblacima 1961

Sjajna komedija sa suptilnim dijalozima i radnjom koja  je i danas aktuelna i sa fantasticnim glumcima. Bez klisea i nepotrebnih scena. Veoma prijatno iznenadjenje i ogromna preporuka...

 

yellow cab mod off

Link to comment

Odgledao tomorrowland, film ima neviđeni šmek detinjstva i neku bajkovitu notu koja baš prija. Kraj je pomalo smušen, ali meni gledljivo sve u svemu + neviđeni talenat u vidu Raffey Cassidy, mala u-bi-ja. Neverovatan talenat.

Link to comment

Odgledao tomorrowland, film ima neviđeni šmek detinjstva i neku bajkovitu notu koja baš prija. Kraj je pomalo smušen, ali meni gledljivo sve u svemu + neviđeni talenat u vidu Raffey Cassidy, mala u-bi-ja. Neverovatan talenat.

 

whooooaa

hvala za ovo

 

prekul film, bas mi je trebalo ovako nesto :)

 

klinka sabija

Link to comment

La sconosciuta (2006)

Prelepi urbani kadrovi kakvi nisam ni mislio da su mogući na jugu Evrope na ovoliko promišljen i estetizovan način. Takve bi se stvari mogle očekivati daleko od Hičkoka, Šekspira, Lope de Vege, Držića ili Fejdoa. Ali, naravno, film pati od tipično zaostalog južnjačkog odsustva osećaja za dramu, kojim obiluje centralna Evropa. Pa, mislim, sami znate već desetak imena iznad pomenutih...

 

Semeyka Ady (2008)

Video na TV-u debi ruskog reditelja. Toliko nije montirao da je šetao kameru i po pola minuta u jednom kadru. Delovao mi je kao možda zanimljiv, ali mi je film bio dosadan zbog komedije "ruskih morbidnih zamena". "Prebukvalno shvaćenih, naravno. Ali, vidim da je kasnije imao film o "svetu finansija" i prevarim se. Videti pod naredni film.

 

PiraMMMida (2011)

Šta ću napisati, iako neću napisati ništa. Grdno ste se zeznuli, ako ste pomislili da je ovo moja preporuka. Prekinuoa sam rano, ali nedovoljno. Bolje da ćutim, iako sam popio. Videti pod pijano postovanje.

 

Exam (2009)

Ma, sve se vidi unapred, ali gradi radnju na neizvesnosti. Iako sam gotovo sve pogodio unapred, držala mi je pažnju neizvesnost i zadržala me je da ga odgledam do kraja.

 

Toute première fois (2015)

Neočekivano odlična komedija o homoseksualcu kome se desi najgori mogući zaplet modernoga sveta: zaljubi se u ženu. Ima mnogo meta humora, ali je složen i možda to sranje i postoji kao u opseni dva, tri francuska ili britanska filma koje sam gledao...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...