Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Pa to i ne treba da se zna, to samo znaci da zajednica pamti sve.

ima smisla. gledao sam ga ponovo, sa gospođom. moćno.

 

EDIT: za ajanta. u pravu si samo bi protraćio vreme

Edited by djordje geprat
Link to comment

EDIT: za ajanta. u pravu si samo bi protraćio vreme

Verovatno i nije kvalitetan sudeći i po tvom komentaru, ukoliko on išta sugeriše, ali nisam pisao ništa o "traćenju vremena"..

Edited by Ajant23
Link to comment

ja ni sinoć, posle ponovnog gledanja filma nisam dokučio ko je pucao na lukasa.

 

ako neko nije gledao, stavljam u spoiler 

 

 

 

potpuno je irelevantno, bilo ko od meštana, poruka od "celog mesta" da će zauvek ostati pedofil u njihovim očima

 

 

 

edit: tek sad vidim da mu je Moća odgovorio :isuse:

Edited by copkillah
Link to comment

Da će junak oživeti u kadi i da će junakinju ubiti u njoj. Umeju da zasmetaju takvi spojleri, ali na stranu to...
 
Zipper (2015)
Obična budalaština.
 
Fidelio, l'odyssée d'Alice (2014)
Slabašan film. Jadno je iskonstruisano, previše scena i replika prate usku liniju tendencije. Glavna glumica je ona iz grčkih filmova, ali previše kadrova i scena je takvo da to i nije tako bitno. Vidim da je ovo bilo nominovano za Cezara za prvi film, ali pretpostavljam da je nominacija samo zato što je žena režirala. Doduše, nije mi se previše dopao ni Les combattants (2014), koji je osvojio tu nagradu, mada je kvalitetniji od ovoga.
 
Tomorrowland (2015)
Ima uobičajene elemente Clooneyevih SF-ova, simpatičan je film, ali je pomalo i pogubljen za koju dečju publiku u kojim decenijama života je sniman. Nije previše ni nadahnut, ni razigran, sve je to moglo biti punu uspešnije. Ali, bilo mi je dovoljno zanimljivo da ga gledam.
 
Sur mes lèvres (2001)
Izuzetan i izuzetno režiran triler i u tom pogledu je među samim vrhovima u prošloj deceniji. Nisam ga ranije gledao. Uživao sam.
 
Vijay and I (2013)
Relativno simpatična komedija, obzirom kakva je većina ostalih. U poslednje vreme, jedino francuske komedije možeš gledati, ostalo je za plakanje. Naravno, obzirom na zaplet filma, zaludno je trošiti reči koliko je miliona svetlosnih godina Nušićeva drama iznad ove slikovnice.
 
Take Care (2014)
Upravo primer jedne takve katastrofalne komedije. Film koji je ovoga puta bio daleko od toga da zamalo progovori izražavajući se uobičajenim korpusom feminističke leksike.

 

Winter's Tale (2014)

Sterilni film Akive Goldsmana u kome tek jedva da zaiskri malo ironije kroz ekipu koja ga je radila. Zaboravio sam da sam ga gledao, otuda edit. A, gledao sam ga oko devet noćas :D

Edited by Ajant23
Link to comment

 Fidelio, l'odyssée d'Alice (2014)

Slabašan film. Jadno je iskonstruisano, previše scena i replika prate usku liniju tendencije. Glavna glumica je ona iz grčkih filmova, ali previše kadrova i scena je takvo da to i nije tako bitno. Vidim da je ovo bilo nominovano za Cezara za prvi film, ali pretpostavljam da je nominacija samo zato što je žena režirala. Doduše, nije mi se previše dopao ni Les combattants (2014), koji je osvojio tu nagradu, mada je kvalitetniji od ovoga.

 

gledao sam ga sinoć. neubedljiv film

Link to comment

Gepratovo pitanje je za spoiler.

ma ne znam gde je dugme za spojler. jednom mije neko objasnio no......krečana.......

 

Verovatno i nije kvalitetan sudeći i po tvom komentaru, ukoliko on išta sugeriše, ali nisam pisao ništa o "traćenju vremena"..

 

 

Da će junak oživeti u kadi i da će junakinju ubiti u njoj. Umeju da zasmetaju takvi spojleri, ali na stranu to...

 

Zipper (2015)

Obična budalaština.

 

Fidelio, l'odyssée d'Alice (2014)

Slabašan film. Jadno je iskonstruisano, previše scena i replika prate usku liniju tendencije. Glavna glumica je ona iz grčkih filmova, ali previše kadrova i scena je takvo da to i nije tako bitno. Vidim da je ovo bilo nominovano za Cezara za prvi film, ali pretpostavljam da je nominacija samo zato što je žena režirala. Doduše, nije mi se previše dopao ni Les combattants (2014), koji je osvojio tu nagradu, mada je kvalitetniji od ovoga.

 

Tomorrowland (2015)

Ima uobičajene elemente Clooneyevih SF-ova, simpatičan je film, ali je pomalo i pogubljen za koju dečju publiku u kojim decenijama života je sniman. Nije previše ni nadahnut, ni razigran, sve je to moglo biti punu uspešnije. Ali, bilo mi je dovoljno zanimljivo da ga gledam.

 

Sur mes lèvres (2001)

Izuzetan i izuzetno režiran triler i u tom pogledu je među samim vrhovima u prošloj deceniji. Nisam ga ranije gledao. Uživao sam.

 

Vijay and I (2013)

Relativno simpatična komedija, obzirom kakva je većina ostalih. U poslednje vreme, jedino francuske komedije možeš gledati, ostalo je za plakanje. Naravno, obzirom na zaplet filma, zaludno je trošiti reči koliko je miliona svetlosnih godina Nušićeva drama iznad ove slikovnice.

 

Take Care (2014)

Upravo primer jedne takve katastrofalne komedije. Film koji je ovoga puta bio daleko od toga da zamalo progovori izražavajući se uobičajenim korpusom feminističke leksike.

 

Winter's Tale (2014)

Sterilni film Akive Goldsmana u kome tek jedva da zaiskri malo ironije kroz ekipu koja ga je radila. Zaboravio sam da sam ga gledao, otuda edit. A, gledao sam ga oko devet noćas :D

izem ga. 1 (Sur mes lèvres (2001)) od 7 odgledanh da vredi...... to je traćenje vremena. sem ako nisi profesionalni ocenjivač filmova.

Link to comment

Kapiram da je Audiarda pogledao još pre desetak godina, pa ga je ubacio u post, da ne bude da gleda samo gluposti.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Gledao par novijih naslova ovih dana... 

 

everestmovieposter2.jpg

 

Nije lose, gomila poznatih glumaca, vizuelno upecatljiv, ali vise sam ocekivao... 

 

the-visit-movie-poster-7.jpg

 

Nekoliko smesnih, nekoliko strasnih momenata, ali sve u svemu glupost... 

 

 the-man-from-uncle-poste.jpg

 

Prijatno iznenadjen, vrlo simpaticno i gledljivo, fina glumacka ekipa... Nije najbolji Ricijev, ali definitivno bolji od oba Serloka... 

 

 the-gift-giftfinalrgb.jpg

 

Jos jedno prijatno iznenadjenje, pristojan triler, mracan, napet, sa odlicnom glumom.

Pomalo traljav rasplet, ali sve u svemu skroz korektno, preporuka.

Edited by FPLS
Link to comment

 

 

Tomorrowland (2015)

Ima uobičajene elemente Clooneyevih SF-ova, simpatičan je film, ali je pomalo i pogubljen za koju dečju publiku u kojim decenijama života je sniman. Nije previše ni nadahnut, ni razigran, sve je to moglo biti punu uspešnije. Ali, bilo mi je dovoljno zanimljivo da ga gledam.

Tja..meni se dopale jedino sekvence snimane u Beogradu na vodi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...