Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

One-From-the-Heart-streetwalk.jpg

 

One from the Heart (1981)

 

Drago mi je da sam proverio ovaj Kopolin finansiski promašaj, neku godinu posle ogromnog uspeha sa Apokalipsom. Iznenađujuće dobar, obožavam filmove koji su napravljeni od srca a ovaj to svakako jeste. Majstorski je režiran, to je sigurno a vizuelna estetika dočarava poput nekog sna, sa fantastičnim soundtrackom, koji sjajno ide uz sliku i pogađa pravu emociju...

 

Veoma potcenjen film, ne treba ga propustiti. Preporuka!

Link to comment

Veoma potcenjen film, ne treba ga propustiti. Preporuka!

 

Mislim da sa ove strane univerzuma ne postoji niko ko nije čuo za taj film. Odnosno, onaj ko nije čuo, njega filmovi ni ne intresuju, pa je mala šansa da će videti tvoj post. A, ako ga i vidi, žao mi je što će mu jedan od prvih susreta sa filmskim medijem biti preko tebe...

Link to comment

...moguće ali u koju grupu ti spadaš pošto ga nisi pogledao, ali znaš za taj  film? Ti znaš za filmove samo ih slabo gledaš.

Napisao sam da je to njegov potcenjen film a ako želiš neki skriveni dragulj ima divna tema i za tako nešto ;) 

Link to comment

Nisam se obraćao tebi već Ajantu, ali pošto se ubacuješ da ti kažem da sam u to vreme rođen. Samo ne bih želeo da filmski ostarim poput tebe, koji si sve pogledao pa se sad razmećeš novim mejnstrim naslovima, kako bi bio u trendu, a nisi ništa naučio iz filmova

npr da se ne ubacuješ i da ne vređaš onako prostački damu i to onako seljački preko treće osobe. Jeftino je i džukački...

Link to comment

Nisam se obraćao tebi već Ajantu, ali pošto se ubacuješ da ti kažem da sam u to vreme rođen. Samo ne bih želeo da filmski ostarim poput tebe, koji si sve pogledao pa se sad razmećeš novim mejnstrim naslovima, kako bi bio u trendu, a nisi ništa naučio iz filmova

npr da se ne ubacuješ i da ne vređaš onako prostački damu i to onako seljački preko treće osobe. Jeftino je i džukački...

 

Pa postovao si ispod mog posta, nisi kvotovao Ajanta, kako da znam da se njemu obraćaš?

 

A, inače, nemam pojma o kojoj dami govoriš. Jel' možeš normalno da napišeš nešto, bez svađanja?

Link to comment

preteruješ zakintose.

eto, ja sam rođen davno, kada je snimljen taj film imao sam punih 30, prolazio sam milion puta kroz bezistan, nagledao sam se filmova a, eto, nisam čuo za ovaj. šta ću? idem u ćošak.

 

potražiću ga, iako mi je tema malo bljak, čisto zbog toga što često ispoštujem tvoje (i moćine) preporuke. 

PS: baciš li ti pogled na nešto što ja nabacim?

Link to comment

Ne, ne preterujem. Ne podnosim sitne duše ali više od svega mrzim dupljake. Šta ću morao sam da kažem Kobnom da vređati damu i nazivati je kobilom i to preko treće osobe je po meni džukački. Šta sam trebalo da mu kažem? Da nije džentmenski... eto reagujem, ali to moram da izbacim iz sebe jer ne želim da se trujem takvim i sličnim pederizmima... Sad kome smeta jbg i can't stand  mediocrity

 

A što se tiče filmova naravno da uhvatim i od tebe preporuku kao i od nekolicine forumaša. Samo ovde je postalo izgleda passe ako pogledaš neki stariji film ili ga ne daj bože repriziraš. Zato mi se i sviđaju tvoji predlozi a još više se oduševim jer još neko gleda/reprizira i ne stidi se to da preporuči. Verovatno ima još neko, ali ne postavlja takve filmove. Pitam se baš zbog čega...

Link to comment

Ovo prvi put vidim, ali ako gotiviš samberga gledaj obavezno hot rod. Glumi gomila komedijaša koji su kasnije napravili lepe karijere, na čelu sa njim

 

Fun fact - muzički intermeco by qotsa wub

Link to comment

kada sam ovde pitao za preporke za dalekoistočne naslove, neko je pomenuo "Tokyo Story".. sada je došao na red. rađen pre 60 godina, deluje sporo, na momente razvučeno, rekao bih onovremenski. mogao je da bude kraći no, skratiti "ćutanje" u dijalozima verovatno bi učinilo film nejapanskim. meni se dopao.radnja je takva da može da se desi bilo gde u svetu, bilo kada. da ne prepričavam pročitajte link. 

 

ne bih da preporučujem, fim je specifičan. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...