Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

man from uncle super zabavan i sjajan set. ima nekih ocitih goofs :)

 

ne pamtim kada sam platila jeftinije karte za bioskop 6$ po osobi :)

Edited by mustang
Link to comment

Za vikend pogledao džejms dinovog buntovnika i sjaj u travi. Prvi mi baš bio poludebilan dok drugi odličan film.

zašto? meni su oba filma sjajna, vrhunska. možda im je manjkavost jer su onovremenski, danas je svet drukčiji.

 

primer "onovremenskog" sam sinoć gledao "Les Amants" iz '58 s žanom moro. meni se dopao.

Link to comment

nisam mogao da ga svarim a trudio sam se, utisak treša je baš jak, ljudi, odnosi...ne znam, nije išlo., dok je sjaj u travi stvarno vrhunski film

Link to comment

Je li to retoričko pitanje?

 

Mrzim filmove koji su over the top od prvog minuta. Mrzim crtane akcione scene koje traju po 20 minuta, jer već oko četvrtog počinjem da zevam. Mrzim filmove koji nemaju veze sa svojim naslovom. U filmu ima više Šarliz Teron, nego Hardija. Da se razumemo, nemam ništa protiv Šarliz. I'd drag my bare balls over a mile of broken glass just to hear her fart over a walkie talkie. Ali film je opušteno mogao da se zove po njenom liku. Jedina veza sa Mad Maxom je jedna rečenica na početku kao referenca na originalni film tipa "ne znam ko je luđi, oni ili ja (bivši pandur)".

 

U kategoriji "G'day mate tabačina" u poslednje vreme, onaj Son of a Gun sa Ewanom McGregorom - koji je u najbolju ruku pristojan film - je remek delo u poređenju sa ovim.

Link to comment

Xexe oce vise laznog mel gibsona nego sarliz da mu da liz, decko je gej :fantom:

Meni je hardi fakat najslabija karika, ali da je kojim slucajem umesto njega glumio Mel Gibson, bio bi to najbolji film svih vremena u ovoj godini.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Kumiko, the Treasure Hunter

 

kumiko-the-treasure-hunter-2014-movie-fi

 

Ime reditelja Davida Zellnera mi nije bilo ranije poznato, i ako je već snimio četiri filma. Informacija da je Alexander Payne izvršni producent daje mnogo više - Zellner je rediteljski mlađi, malo čudniji brat Payne-a, sa sasvim sličnim tematskim preokupacijama (eskapistička spiritualna putovanja, u kojima glavni junak traži nešto, a u stvari traži sebe: ) :) Zellner možda nije dobar koliko i Payne, ali nije ni loš, dok ideja da je ovaj put glavni junak japanka daje filmu neobičnost i tako ga odvaja od Payne-a. Vredi pogledati. Ako vam se ponašanje glavne heroine učini nemogućim, treba se setiti da je ovaj film snimljen po istinitom događaju.

Link to comment

Bila ta vest na serijskom topiku Fargo i delovala je bas onako nadrealno, a jos da neko snimi i film o tome, to je vec izvan svega. Fala za preporuku!

Inace, gledo par naslova ig prosle godine koji su mi promakli: inherent vice - dobar tri, a most violent year - vrlo dobar 4, default - dovoljan 2

Link to comment

A ja nisam znao da je istinit događaj i sve vreme se pitam - što je stavio baš Fargo, šta hoće s tim.....  :)

 

Životinjsko carstvo

 

Dugo mi se vukao ovaj film po hardu. Prilično razočaranje - film je dibidus primer čistog zanata, bez ikakve dimenzije, dubine. Plot je, manje više, okej, nije predvidljivo, ali kome, zašto i čemu - bez ikakvog moralnog, ideološkog, umetničkog ili kakvog god kompasa. Za zaborav.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...