Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Meni unfriended prilicno los i dosadan, da budem iskren. Bolji je the den, a i prvi je prodao foru.

Edited by Ruxin
Link to comment

the den kupujem, inace slabo gledam horore. za ovaj sam cuo pre par dana. zainteresovao me zbog nacina kako je snimljen i sto izaziva neke reakcije kod vecine. meni je bilo zabavnih 80 min, video sam nesto novo, zato sam i pppodelio. 

Link to comment

выкрутасы - to se i ne pocinje ako mene pitas. bekmabetov je producirao tonu ocajnih ruskih komedija, ova sam milom jovovic je valjda jedna od boljih pa ti vidi

Link to comment

Mogu da zamislim. Gabriadze je prilično iznenadio na blagajnama u SAD sa Unfriended, pa rekoh sebi da mu probam prvo komediju obzirom da nisam ljubitelj horora. A, vidi se baš da je produkcija Выкрутасa katastrofa. Mada, sumnjam da je taj isti reditelj odjednom snimio zanimljiv horor kao naredni film...

Edited by Ajant23
Link to comment

000a78df-630.jpg

 

Onako, limunadica o ostareloj folk zvezdi koja želi da promeni život i zato se premesti negde daleko od sveta zvezda, u zabačeni hotel Hilton. :) Nije negledljivo, ali je do zla boga predvidljivo i njanjavo. Kada su u pitanju egzistencijalističke potrage za samim sobom, uvek je mnogo bolje pogledati Broken Flowers nego ovo.

Srbi će ovo gledati samo tako, jer ima Paćino.

+1

Link to comment

simpa danny sto jes, jes.

 

gledala child 44 i bez obzira na neke stvari sto odudaraju legao mi je. i romantican je :) skoro kao pride and prejudice :)

Link to comment
Midnight Express (1978)

Dugo sam ga izbegavao i reših da ga pogledam. Neverovatno traljava fikcija, odnosno klasična američka propaganda. Scenario je urađen po istom i uhodanom šablonu. Tu imaš Turke koji su prikazani kao; ružni, prljavi pokvareni, prve minute dobijaš sliku kako će se stvari odvijati, ti si tu samo nemi posmatrač. Vidim da ima dosta odstupanja od knjige i realno je šteta kako je jeftino reditelj potrošio čitavu priču. Jedina svetla tačka je vrhunska gluma glavnog junaka a sve ostalo je urađeno potpuno sramno i amaterski...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...