Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Naravno, uopšte ne volim Pitofovu školu CGI-a i njen veliki uticaj na francusku kinematogradiju u prošloj deceniji...

 

Aha, hvala. Sad sam pogledao trejler, neće to meni doći nikad na red za gledanje. A bilo je jako zanimljivo što se reditelj zove misteriozno Pitof....

Link to comment

vreli dani su mi omogućili da konačno odvojim tri ipo sata za kurosavino remek delo koje se kiseli na disku već dve godine. bio sam u pravu kada sam tražio tih 210 minuta neuznemiravanja.

 

u međuvremenu, snabdevač je stigao sa novom pošiljkom pa:

tu je bilo sranje zvano merigold hotel br 2 gde je bil najti bio iritantan, onaj indus još više, ričard gir nepotreban, svadba i sve oko nje interesantna za ljubitelje bolivud filmova pa čaki megi smit i džudi denč ispod nivoa. zadržano je na disku kao ilustracija da ono što je nastavak nije ni približno prethodnici.  5/10

dalje, bio je film "inherent vice" koji sam namerio da batalim posle 15 minuta ali sam izdržao pola sata. stavljen među nebitne čisto zbog snabdevača.

treći je bio OK. francuska laganica o prijateljstvu koje povremeno krizira. dobra glumačka ekipa, smislena priča. "Les petits mouchoirs"   7/10 

 

doneto je još par naslova. 

"Timbuktu", "Good Vibrations", "This is England" i "Nuovomondo". sve deluje dobro. 

Edited by djordje geprat
Link to comment

Cinderella (2015)

 

Nisam mislio da je ovoliko Branaghin film. Za razliku od nekoliko prethodnih koje sam gledao, ovo je baš njegov film. I to prilično, a prilično je dobro prošao i na blagajnama gde mu je verovatno već obezbeđeno mesto u prvih 10 u SAD i na kraju ove lude godine pune rekorda.

Link to comment

532_While-Were-Young.jpg

 

 

Pravi film za sredovečne forumaše o strahu od hipstera mladih. Zabavnih sat i po, mada sigurno ne jedan od boljih Baumbachovih filmova. Igra i Charles Grodin.

Link to comment

532_While-Were-Young.jpg

 

 

Pravi film za sredovečne forumaše o strahu od hipstera mladih. Zabavnih sat i po, mada sigurno ne jedan od boljih Baumbachovih filmova. Igra i Charles Grodin.

Odlican, mozda i najkompletniji njegov film. Nedostaje malo vise njegovog originalnog humora, ali prija i ovako. Mozda mladja populacija ce manje uzivati i pronaci da je dosadan ali svakako pravo osvezenje... cak je i iritantni Stiler uspeo da se uklopi...

Link to comment

Pogledaj njegov indy "Viski sa ledom" Hidhball iz 1997 god.

Omnibus o vezi jednog para prikazan kroz tri zabave u njihovom stanu. Veoma zabavan, misli da ce ti se dopasti...

Link to comment

Southpaw

 

 

ne znam odakle da pocnem... jedino dobro u filmu su dzejk i kcer mu. napravili su pravu melodramu i kao kada bi ja pisala strucni rad o astronomiji. eto toliko se razumeju u boks i neke druge stvari.

 

rejchel, ima nesto u njenoj novoj glumi sto pocinje jako da mi smeta..mozda to na momente dajk ponasanje iako je uzela za primer mesavinu kichaste italijanke i ribe sa visokim ukusom.

skript je los, bespotrebnih i muchin 40minuta uvoda, ton je isto problem i mumljanje glumaca (forest kao da je pricao sa punim ustima drveta...nista ga zivo ne razumem)...i za boks sequences zasto nisu uzeli stalonea kao savetnika ?!?

 

jedino dobro jeste sto se nagledah dobro izvajanih misica, one jebulje na kukovima su hipnoticke bile. doduse ramenca ga jebu....a i ja....trazim dlaku u jajetu...ko da sam  najbolja riba na svetu.... eto i pored  polu golotinje film je "udje na jedno, izadje na drugo"...a steta ..mogao je da bude do jaja! i bas sam navijala da bude dobar... ono kao da je zena u postklimaktericnom stadijumu pisala.....ili muskarac na estrogenu...

 

 

i  film Coherence 2013 http://www.imdb.com/title/tt2866360/ sam gledala skoro....nervirao me rad kamere i to hasanje u pocetku (svako zvakanje na filmu me u stvari nervira) ali je tema odlicna i zabavio me je. a mali majusan film, ako je budzet bio milionce.

Edited by mustang
Link to comment

Kisses.jpg

 

Ovo deluje kao nekakav ngo film za borbu protiv nasilja u porodici, malo me je podsetilo na ono naše što je išlo u epizodama na jućubu. Priča nikakva, malo malo pa krene neka scena spotovskog tipa (junaci idu po gradu i kupuju/zezaju se, dok svira cela pesma), nikakvog duha ni ideje. Jedino su klinci preslatki, naročito devojče. :sotir:

Sve u svemu, ne gledati ni za živu glavu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...