Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

I bio je red da sami Francuzi daju osvrt na Francusku vezu..

 

Nije ti to bio zvanični stav Francuske već samo film o događajima vezanim za smrt revnosnog tužioca...

Link to comment

Preporucite neki dobar(solidan) film sa puno snega i leda(neki istrazivacki sa antartika ili tako nesto )... Glupa molba, ali po ovoj vrucincini , samo mi se to gleda :)

Link to comment

day after tomorrow

 

 

John Carpenter's The Thing

Odlicne preporuke, ali odgledano milion puta ... Pogresno sam postavio pitanje, mislio sam na neka novija ostvarenja sa ledenom atmosferom.

Link to comment

hm ajmo stvarno listu najboljih hladnih filmova da napravimo

 

1) Fargo

2) The Thing

3) Empire Strikes Back

4) Shining

5) 30 Days of Night

Link to comment

Odlicne preporuke, ali odgledano milion puta ... Pogresno sam postavio pitanje, mislio sam na neka novija ostvarenja sa ledenom atmosferom.

Gledaj br. 5 sa liste, vampiri u snegu!

Link to comment

Preporucite neki dobar(solidan) film sa puno snega i leda(neki istrazivacki sa antartika ili tako nesto )... Glupa molba, ali po ovoj vrucincini , samo mi se to gleda :)

 

Odgledaj dokumentarac o Antarktiku, Frozen Planet. Slobodno, garantujem da je svaka epizoda spektakl, i jedan od naj doc-ova u prirodi ikad snimljen. 

 

http://www.imdb.com/title/tt2092588/combined

Link to comment

She's funny that way

 

Ovo sam odgledao samo zato sto je u pitanju Bogdanovich.

Posle 100 godina nesto novo od njega (uz Anderson - Baumbach pomoc)

Sto se tice kombekova bolji od Karpentera i Hila ali ipak samo bleda kopija njegovih ranih filmova.

Ustvari, ovo je vise kopija filmova koje Woody pravi zadnjih 10+ godina.

 

 

 

odlican, odlican, odlican :) ima jedno mesec dana kako sam ga gledala i jos se prisecam nekih scena :) sudija je ...obozavam ga  :) a anistonka .... ko ja preslikana  u nekim trenucima  :isuse:

sramota me same sebe bilo....sada znam kako im je kad se zale na mene :lolol: ...ali nisam ja kriva sto su ljudi spori i ne razmisljaju bas najprakticnije... 

Link to comment

Odlicne preporuke, ali odgledano milion puta ... Pogresno sam postavio pitanje, mislio sam na neka novija ostvarenja sa ledenom atmosferom.

pa gledaj prikvel the thinga. 

bas je to sto trazis plus je prilicno solidan, na opste iznenadjenje i moju radost :fantom:

ima i slatka cica.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...