Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

neam ja pojma ko je taj noar :(

 

app teme. gledo super francuski film na tvu ali ne mogu sada da se sjetim naziva a ni imena glumaca. ali je dobar akcioni triler.

Da nije Le Drive?

Link to comment

Odgledao Med fakin Maksa...ovaj poslednji nadam se.

 

Sve je to lepo...i Imortal Al Džazira Joe, sa sve Valhalom i srebrnoustim kamikazama,

i preslatke rodice kao barjaktarke borbe za blistaviju poziciju žene-majke u nekom sutrašnjem poretku,

ali na kraju, ovaj plot staje komotno u par prosto-proširenih rečenica.

 

 ,,...sad mu ga daju od tačke A i ebu nanu sat vremena do tačke B, tamo ustanove, bestraga im glava,

da je mu-mu lend zapravo tačka A u rukama Imortal Đorđeta, i sad još sat vremena nanoeba na putu nazad.,,

 

Sa tehničke strane, da su živi i zdravi i da ga izučavaju decenijama na svim katedrama za masku-kostim, sajber scenografiju, haj spid fleš editing FX i postprodukciju, ali ovo dvoje ozbiljnih glumaca, sva kinta stucana u snimanje i reklamu, pa i projekcije u četvrtoj dimenziji ne mogu ovo da približe kvalitetu ni trećeg dela legendarne franšize...

i žali Bože kokica neizedenih.

Edited by Musky
Link to comment

je. realno i tu je najzanimljivije sto mu je na taj nacin tarantino dao posvetu, rezirajuci onu scenu u sin sitiju sa dvajtom i dzekibojem.

 

stvarno nikad nisam kapirao kvalitete ardjentea, meni je jedini njegov gledljiv film suspiria, a i taj mi je realno sranje.

(nek je da je do mene, ali volim sto nisam usamljen)

 Nisi sigurno usamljen;-) Ovaj Inferno mu dodje kao neki nastavak Suspirie, druga od tri zloceste sestre...

 

Idemo dalje, ovog puta berba bila bolja;-)

 

MV5BMjExODkxMTg2OV5BMl5BanBnXkFtZTcwNzk2

Za Fail Safe nisam morao da se namestam glede Hladnog rata, bice da me drzalo jos od Strendzlava, a pride odlicno napravljen film.

 

MV5BMTY1Njk2MTEzN15BMl5BanBnXkFtZTcwNTU0

Jos jedan mali dragulj. Em sto je film prilicno dobar, cak i sa distance od 50(!!!) godina, em sto sam saznao odakle je Banda sa Sardinije ukrala ideju za postavku njihovog junaka, Natana Nevera, serijala koji se odigrava nekih 100 i Bog zna koliko godina u buducnosti. Naime, Zemlja je u NN proslosti, a u nama bliskoj buducnosti dozivela upravo katastrofu koju je izazvao covek, i projekat, gle, Inner Space. Cak ni imena nisu mnogo menjana, Megi Sorenson iz filma u NNu se zove Dzenet Sorenson (po glumici Dzenet Skot koja ju je glumila), a Stiven Sorenoson je Skot (ups, bas se pitam odakle) Sorenson...

 

 

MV5BMTMxNDM0ODk3OF5BMl5BanBnXkFtZTYwODYz

I za kraj ostade Last Wave. Dobar. Bio bi i odlican da je pace filma bio brzi, i da plavusa ne histerise svako malo, ali dobro. Posle Krika gde Aboridzana nema ni u najavi, u Poslednjem talasu ima ih na tone. Da sam film gledao pre nego sto sam se upoznao sa MM tematikom, tesko da bi mi se svideo, ovako: thumb up! Obavezno svako da ga pogleda pre nego sto procita MM Knjigu 5 (sto nece za jos godinicu-dve...)

 

I cini mi se da sam pronasao uzor za Kunandzuna, Dejvid Gulpilil.

 

ImageTracker.jpg

LMS+MARTI+MISTERIJA+31+MOHA+-+MOHA+098.j

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...