Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Mozes da nastavis sa svojim uskakanjem u sire ili uze kategorizacije koliko ti je volja i uzecu ti za lapsus lingue da melodrama ne moze biti i noar istovremeno. Mene ta tvoja igra uopste ne zabavlja, ali bi strasno voleo da pogledas ponovo oba filma, a ne ovako po secanju koje bledi pricas skoro pa napamet

Link to comment

@kobni

 

Jeste, to je moje uverenje ko što je Killer's Kiss noir i ko što je noir žanr i taj film nije obična melodrama i kao što se Kubrick sa The Killing se nije snašao u žanru noira  ^_^

 

A ti, ultra plasticni, za nekog koga ne zanimam, previše si puta aludirao na moje postove od kojih se nekih jedva i sećam  ^_^

Edited by Ajant23
Link to comment

neam ja pojma ko je taj noar :(

 

app teme. gledo super francuski film na tvu ali ne mogu sada da se sjetim naziva a ni imena glumaca. ali je dobar akcioni triler.

Link to comment

Nastavio sa "MMovim" filmovima.

 

Prvo sam se sa zadovoljstvom podsetio

232593.jpg

bas ga dugo, dugo, nisam gledao.

 

A onda odgledah jos dva filma, na jedvite jade.

Prvo:

MV5BMjAzMTA1NDU1MF5BMl5BanBnXkFtZTcwMDUz

Sjajna ideja, ali apsolutno kastastrofalna realizacija. Poludeh bre, 2 sata se 4 naucnika samo svadjaju, vriste i histerisu. Put kojim se, zaista, redje ide.

Ako nista a ono sam bar saznao gde je to Rici imao insipriaciju za fanstaticnu pricu MM Kuca na granici sveta:

Altered-States-1.jpg2lc1esp.jpg77.jpg

 

I na kraju, pogledah Inferno Darija Ardjenta.

Inferno1980+Dario+Argento+Beyond+Horror+

Sick, man! Potpuni inkoherentan film, s uzasnim dijalozima, ako se isti takvim mogu vopste i nazvati. Zanimljivo je jedino Darijova igra sa plavom i crvenom bojom kojima ovaj film dominira. Ne znam kako izdrzah na trosedu...

Link to comment

Nastavio sa "MMovim" filmovima.

 

Prvo sam se sa zadovoljstvom podsetio

232593.jpg

bas ga dugo, dugo, nisam gledao.

 

A onda odgledah jos dva filma, na jedvite jade.

Prvo:

MV5BMjAzMTA1NDU1MF5BMl5BanBnXkFtZTcwMDUz

Sjajna ideja, ali apsolutno kastastrofalna realizacija. Poludeh bre, 2 sata se 4 naucnika samo svadjaju, vriste i histerisu. Put kojim se, zaista, redje ide.

Ako nista a ono sam bar saznao gde je to Rici imao insipriaciju za fanstaticnu pricu MM Kuca na granici sveta:

Altered-States-1.jpg2lc1esp.jpg77.jpg

 

I na kraju, pogledah Inferno Darija Ardjenta.

Inferno1980+Dario+Argento+Beyond+Horror+

Sick, man! Potpuni inkoherentan film, s uzasnim dijalozima, ako se isti takvim mogu vopste i nazvati. Zanimljivo je jedino Darijova igra sa plavom i crvenom bojom kojima ovaj film dominira. Ne znam kako izdrzah na trosedu...

je. realno i tu je najzanimljivije sto mu je na taj nacin tarantino dao posvetu, rezirajuci onu scenu u sin sitiju sa dvajtom i dzekibojem.

 

stvarno nikad nisam kapirao kvalitete ardjentea, meni je jedini njegov gledljiv film suspiria, a i taj mi je realno sranje.

(nek je da je do mene, ali volim sto nisam usamljen)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...