Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

+1

 

Terminator je vec sa dva nepotrebna nastavka uvaljan u blato, a sada ga jos i gaze tako uvaljanog. Tipicno holivudski, razjebu svaku dobru fransizu do granice besmisla.

Link to comment

nepretenciozni Tarantino

 

Zato ti se i dopao kada za ko zna koji po redu film jednog od braće McDonagh pominješ ikakvog Tarantina. Meni je to bio najslabiji film Martina McDonagha, koji sam do tada gledao. Inače, volim da ga gledam...

Link to comment

Zato ti se i dopao kada za ko zna koji po redu film jednog od braće McDonagh pominješ ikakvog Tarantina. Meni je to bio najslabiji film Martina McDonagha, koji sam do tada gledao. Inače, volim da ga gledam...

 

priznajem, nisam do sada gledao filmove braće McDonagh, ako kažeš da je ovaj jedan od lošijih moraću da pogledam ostale...

neka preporuka za redosled?

Edited by Mercuzzio
Link to comment

 

 


Zato ti se i dopao kada za ko zna koji po redu film jednog od braće McDonagh pominješ ikakvog Tarantina. Meni je to bio najslabiji film Martina McDonagha, koji sam do tada gledao. Inače, volim da ga gledam...

 

Najslabiji od dva? Pa, u pravu si, svakako su Psihopate katastrofa posle Briža.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Najslabiji od dva? Pa, u pravu si, svakako su Psihopate katastrofa posle Briža.

 

Jednog od braće McDonagh, probaj mu i brata za veći broj, a za ovoga koga potenciraš od braće sigurno znaš za njegovu karijeru kao dramskog pisca dužu od dva filma, ti kao osoba koja voli pozorište.

Link to comment

Baš sam birao reči. U prvoj rečenici sam rekao za braću. U drugoj sam se nastavio na prvu, rekao samo Martina zato što je on važniji, a pod njegovim filmovima sam podrazumevao i onda kada je bio producent bratovljevom filmu.

 

Ali, dobro, sada makar načelno bolje shvatam tvoje insistiranje na infantilnim preciznostima i evoluciji preko njih...

Edited by Ajant23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...