Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ne.

mislim, nista nema smisla ako nisi gledo prva 3.

zivot kao takav nema smisla. samim tim ni odlazak u bioskop.

+1

 

ko se nije napalio i potuko sa ciganima ispred kina posle gledanja jednog od prva 3 dijela taj nije ni za ovog novog 

Link to comment

It Follows

http://www.imdb.com/title/tt3235888/

 

Zaleteo se zbog ocene i pogledao ovo. Zeznuo sam se, ali nemojte i vi. :) Ocena ne može peko 4/10 ali izgleda da tinejdžeri  misle drugačije...

sporo, al s namerom - nekakav avangardni horor, šta god,,,

 

meni pasovao

 

infini

u moru glupih, fin sf - pun već viđenog, al dobar (treba odgledati do kraja)

Link to comment

Lo scopone scientifico http://www.imdb.com/title/tt0069235/?ref_=wl_li_i

 

Svake godine bogati bakutaner dolazi u Rim i slobodno vreme provodi kartajuci se u novac sa bracnim parom skoji ima petoro dece i dolazi  iz bednog kartonskog naselja. Kartanje pocinju tako sto im matora pozajmi milionce a zavrsavaju kako su i poceli - matora puna miliona a ovo dvoje bednika svorc, i tako 8 godina oni (a i citavo njihovo bedno naselje ) sanjaju da ce uspeti da oderu matoru i obogate se.

 

Odlican film.

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

 baba igra za gust..sta sad oces celog da ti ga prepricam, moras pogledati majku mu

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

 

 

nadam se da ne ojade babu na kraju. mislim, babe su zlo, al ova je izgleda izuzetak :(

 

naravno da je oderu na kraju ali nemoj nikom da kažeš da mu ne sjebeš gledanje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:Jova:

(inače, nisam gledao film, ali kako drugačije može da završi?)

Link to comment

Cake - solidna drama sa Dženifer Aniston. Prilično ravna priča.

 

Still Alice - dobar, odlična Murova.

 

Exodus: gods and kings. Dosta, dosta loš. Ne znam šta je Bejla nateralo da se pojavi u jednom ovakvom filmu. 

Link to comment

mesec dana na selu je bila prilika da odgledam tri filma koja izbegavam godinama (decenijama). o njima se sve zna pa, samo da kažem kakav su utisak ostavili na mene.

 

prvi: "memento", mogao sam i da ne gledam, uopšte mi se nije svideo, neću da kažem da je loš ili bilo šta slično je verovatno nije tako, no, za mene je nebitan.

 

drugi: "šošenko", po mnogima remek delo, meni je delovao kao prosečan zatvorski film, ništa više od toga i, jedino sam ostao u dilemi da li ja nisam dobro shvatio način bekstva iz zatvora ili je to zaista bilo u stilu malog đokice i njegovog zamišljanja kako je to moguće. 

ponavljam, to su moji utisci o ta dva filma. neke jedva 6/10

 

treći: "rekvijem za san" je remek delo. sama priča, elen bernstin (sledećeg dana sam učitao film o alisi koja ne stanuje tamo), moje razmišljanje o tome šta navuče OK devojku, sasvim normalnu i pristojnu da se veže za luzera, probisveta, sitnog krimosa. isto što sam se pitao i pre milion godina posle gledanje filma o panici u parku. 10/10

 

pored ovog, gledao sam dva kanadska filma:

prvi: "Passchendaele"

o WW1 u belgiji. počinje frapantnim podatkom o učešću kanade u WW1: 8 mil stanovnika, 600000 boraca, 60000 poginulih. vrlo dobra priča koja uključuje i sasvim realnu situaciju sumnjičenja doseljenika sa u tom trenutku pogrešnim poreklom. senka u filmu je deo koji je neko naveo u svom komentaru na IMDB:

 

"The movie was alright up until Michael carrying the kid on the cross. That was just ridiculous. "

 

drugi je bio: "Slatka sutrašnjica

o dolasku advokata - lešinara u mali grad sa namerom da navede meštane da mu povere postupak obeštećenja posle saobraćajne nesreće u kojoj se školski autobus survao u jezero. vrlo dobar film koji vam preporučujem.

Link to comment

http://www.imdb.com/title/tt2350496/

 

Imaju struju, nemaju kompjutor!? Rano se zene, mladi dobijaju zaposlenje tako da premladi odlaze u penziju.Tetka dominira!

 

Jedna toplina i milina.Jedno sesnaest puta ugodnije no, recimo, " Izgubljeni u prevodu ".Nimrat Kaur je bozanski prelepa!

Link to comment

Dajte preporuke za quirky nezavisne filmove sa super pametnim dijalozima, tipa penzionisani policajac, baksuz i konzerva, koji je otkrio da ima rak, ode, na nagovor porodice, u svoj rodni grad u drzavi u kojoj je vutra legalna, i tu se uortaci sa lokalnim proizvodjacima marihuane sa kojima ponovo otkrije svoj davno izgubljeni smisao za humor i krene sa njima u vesele avanture koje se zavrse gorkoslatko i oplemenjujuce.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...