Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ja možda nisam, ali svakako bih. Jel' ti se sviđa Shoenaerts?

 

opaka njuska, svuda je bio superiorno gadan a ovde skoro da postize ogavnu snagu jednog minotaura, The Drop, Rust nad Bone...

Link to comment

opaka njuska, svuda je bio superiorno gadan a ovde skoro da postize ogavnu snagu jednog minotaura, The Drop, Rust nad Bone...

Kidač. Daju mu stalno da igra psihopate, ali on napravi uvek različitog psihopatu. Očekujem mnogo od njega u budućnosti.

Matthias Schoenaerts je stvarno sjajan glumac, osim Rundskop, De rouille et d'os i The Drop, odlican je bio i u filmu Blood Ties, jeste da tu ima samo sporednu ulogu, ali one njegove scene kada mu Zoe Saldana dolazi u zatvorsku posetu su meni najbolje u celom tom filmu...jos dva njegova filma su vredna paznje, jedan koji je rezirao Paul Verhoeven i drugi koji je rezirao Erik Van Looy...

 

Zwartboek (2006)

http://www.imdb.com/title/tt0389557/

 

Schoenaerts ovde ima sporednu ulogu, glumi jednog od clana pokreta otpora, odlican film...

 

Loft (2008)

http://www.imdb.com/title/tt0926762/

 

Schoenaerts je jedan od petorice glavnih likova, tu sam ga prvi put zapazio, kul triler...

Link to comment

Jel inherent vice toliko zbunio ili šta? :D Novi PTA a forum ni da bekne.

Šuviše je sve ovo da se upije na jedno gledanje, nije lud edgar wright što ga prekrstio u inherent twice. Za sad mogu da kažem da je glumačka postava odlična, posebno finiks i brolin. Biće da  jeste ispod neviđeno visoko postavljenje andersonove lestvice, ali svakako zaslužuje makar duplo gledanje pre nego li se da nekakav konačan sud.

Link to comment

Jel inherent vice toliko zbunio ili šta? :D Novi PTA a forum ni da bekne.

 

Šuviše je sve ovo da se upije na jedno gledanje, nije lud edgar wright što ga prekrstio u inherent twice. Za sad mogu da kažem da je glumačka postava odlična, posebno finiks i brolin. Biće da  jeste ispod neviđeno visoko postavljenje andersonove lestvice, ali svakako zaslužuje makar duplo gledanje pre nego li se da nekakav konačan sud.

 

Gledao ja, sigurno da nije najbolji PTA, ali je svakako izvanredan. Razmišljao sam da otvorim temu, ali nemam nešto vremena. Možda ću već ovih dana, ako neko ne otvori u međuvremenu.

Link to comment

Pa i nije tako loš ovaj drugi, skrajnuti Klintov uradak iz prošle godine. Verovatno da karijera Frankie Valli-ja i Four Seasons nema neki potencijal za zanimljivu filmsku priču, tako da je Clint uradio solidan posao, osim malo brljavljenja na kraju filma.

Film je svakako pet puta bolji od onog propagandnog đubreta, Američkog kurca...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...