Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

election je odličan film, sideways po meni precenjen, dok je descendants izuzetan film, svakako njegov najbolji, možda i najličniji pa zato. about schmidt mi negde zapinje, nebrasku nisam gledao.

 

eto, sledite uputstva.

šta ti je bilo dobro kod decendants? pitam za sebe, jer ništa nisam našao pa da vidim da mi nije nešto promaklo.

Link to comment

šta ti je bilo dobro kod decendants? pitam za sebe, jer ništa nisam našao pa da vidim da mi nije nešto promaklo.

mislim da ima poseban topik, mrzi me opet da pišem

 

arhiva, poslednji film, strana 805

Edited by MocaVukotic
Link to comment

stvarno ne znam...ali mislim da bi razumeo ako si osrednji poznavalac engleskog jer pricaju sporo a sajentoloske fraze lepo objasne. neke stvari opet nemaju logike ali to je zato sto nemaju logike :D

Link to comment

Odličan je going clear. Ništa revolucionarno za one malo upoznatije sa radom "crkve", ali svakako je super videti sve to lepo upakovano na jednom mestu + začinjeno intervjuima sa bivšim moćnicima zločinačke udruge. Jezivo.

Ja svukao neki verziju sa hardcoded engleskim titlovima, sumnjam da ima naš prevod.

Link to comment

Neki simpa dokumentarac o Nindža Kornjačama. Odlično pokazan taj razvoj od susreta dva gika u nekoj vukojebini gdje počinju da crtaju strip do momenata totalnog cijeđenja drenovine tipa plejbek koncerti na Radio City Music Hall

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...