Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Nema na cemu, i drugi put. :D

 

Slobodno me pitajte za preporuku sto se tice Triler/Drame. Uglavnom vam se skoro svima svidjaju moje preporuke a gledam da budu malo manje poznati siroj javnosti.. :D

Link to comment

Chappie

 

Chappie_poster.jpg

 

 

Toliko je naivno i toliko preterano, da mora da se voli :D mislim, pored svih mana koje mu se mogu naci, film ima dusu, sta vise odlican film za decu i mlade. To mislim najozbiljnije, prica i emocije rade odlicno na tom nivou (ok, nasilje je malo eksplicitnije za skolski program, ali danasnja deca ionako gledaju i slusaju svasta). 

 

+1

 

Veoma zabavan i simpatičan film.

 

Zbog lokacije na kojoj se dešava (Johanesburg) i nekih novih a zanimljivih faca, ali i svoje spontanosti, film uspijeva da održi odmak od savremene holivudske konfekcije, kada je u pitanju ovakva vrsta filma.

 

Kad se ovome doda i District 9 vidimo da se definitivno pojavilo novo značajno rediteljsko ime u SF univerzumu.

Link to comment

A Most Violent Year

 

a_most_violent_year_movie_poster.jpg

 

Onako, nije tragican film, a opet nista posebno. Malo je sporiji, a nisam siguran koliko se strpljenje isplati na kraju. Podzaplet sa vozacem mi je tanak, nije imao efekat na mene koji je pretpostavljam trebao da ima. Ocekivao sam vise od Dzesike, u smislu velicine i vaznosti uloge, ali meh. No, kao i uvek, lepo ju je gledati. 

Edited by Sludge Factory
Link to comment

walk among the tombstones

 

jebeno fenomenalno

 

jedina zamerka mi je onaj završni kadar u kom mi se čini malo veštački prizor koja se vidi kroz prozor. unosi neki nemir bespotreban za taj trenutak. više kao neko strano telo u filmu. 

 

al bez obzira, 10 od 10 :Hail:

Edited by McCabe
Link to comment

odgledah prekjuče australijski "The Babadook". dobio ga kao bonus. pročitam da je horor, meni neomiljeni ranr ali, ko velim, kad je džabe i sirće je slatko. posle sam rekao dobavljaču: "koji si mi qrac to poslao". ko voli horor, ludilo u porodici i slično, neka gleda. film je završio u korpi koja je potom ispražnjena

Link to comment

walk among the tombstones

 

jebeno fenomenalno

 

jedina zamerka mi je onaj završni kadar u kom mi se čini malo veštački prizor koja se vidi kroz prozor. unosi neki nemir bespotreban za taj trenutak. više kao neko strano telo u filmu. 

 

al bez obzira, 10 od 10 :Hail:

 

i meni se mnogo svideo, medjutim ljudi ga ovde opljuvaše...onako sočno :(

Link to comment

najezim se cim cujem glas liam neesona.... nema bilborda gde nije on! stancuje filmove ko da se klonirao.

al on donese kao takav negde oko 5 ili 6 biliona dolara do sada holivudu worldwide....pa onda idu stalone, pa svarceneger, dizel, kruz i co. nikad ne bih rekla da je liam zlatna koka.

Link to comment

i meni se mnogo svideo, medjutim ljudi ga ovde opljuvaše...onako sočno :(

 

Verovatno sam ja kriv zato što sam ga najavio kao kvalitetan već prilikom premijere:

 

 

Scott Frank, poznati scenarista koji je radio dramatizacije: Elmora Leonarda (Get Shorty, Out of Sight), Philipa K. Dicka (Minority Report) i Jamesa Lee Burkea (Heaven's Prisoners), ovoga puta je napisao scenario i režirao film po Lawrenceu Blocku (8 Million Ways to DieContre-enquête). Liam Neeson tumači glavnu ulogu i film je završio na drugom mestu sa oko 12 miliona. Iako nije prošao sjajno, obzirom na dokazano umeće scenariste kao i na izbor Blocka za literarni predložak, verujem da će A Walk Among the Tombstones (2014) biti rado gledano štivo za svakog ljubitelja krimića!

Link to comment

Boold Ties

 

sq_blood_ties_ver10.jpg

 

Nije savrsen film, ali mi se svidja, dobri glumci, ima nesto, valjda taj odnos izmedju brace. 

 

Ali Marion... kakva zena, kakva glumica, mislim da sam se zaljubio, ponovo.  :wub:

Link to comment

Gledao sam davno taj filmić, prilično vedra pričica o klincima iz kraja, jednom lokalnom talentu i Walkenu koji rutinski šarmantno gostuje kao drachma ex machina. Sve već onirično anahrono za dvehiljadite...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...