Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

La Isla Minima. 

 

Mislim da je ovde spominjan u superlativima, ali meni je nekako mediokritetski. Ne ne znam koliko loš, samo kao triler nema ništa čime bi zavredneo taj naziv. Priča je straight forward koliko je moguće, nikakav twist, obrt, nešto da iskoči, ništa. 6/10 sa tendencijom na 5,5.

Link to comment

La Isla Minima. 

 

Mislim da je ovde spominjan u superlativima, ali meni je nekako mediokritetski. Ne ne znam koliko loš, samo kao triler nema ništa čime bi zavredneo taj naziv. Priča je straight forward koliko je moguće, nikakav twist, obrt, nešto da iskoči, ništa. 6/10 sa tendencijom na 5,5.

fantastičan film

 

ono što je čru ditektiv trebao da bude, pa plus - prvoklasna gluma, još bolja melanholično-mrčni-triler-priča o turobnoj post-franko ruralnoj španiji '80ih, i naposletku, fotografija koja kida

 

sve preporuke

Link to comment

preporuka

+1

 

Krenula da gledam Birdman, i nakon 30min odustala, ne drži me. Da li je još neko imao ovaj problem?  :blink:

zapravo, meni je biutiful dosta pomogao sto sam ga pogledao pre birdmana, da ga razumem na pravi nacin. ako to ne pomogne, onda nista.

Link to comment

Krenula da gledam Birdman, i nakon 30min odustala, ne drži me. Da li je još neko imao ovaj problem?  :blink:

 

Mislim da je Ghoul napisao na svom blogu gotovo istu ovakvu rečenicu. :)

Ovde je liberalno, može da ti se ne svidi šta god hoćeš.

Link to comment

+1

 

zapravo, meni je biutiful dosta pomogao sto sam ga pogledao pre birdmana, da ga razumem na pravi nacin. ako to ne pomogne, onda nista.

 

proverićemo, pa javljamo :)

Link to comment

Mislim da je Ghoul napisao na svom blogu gotovo istu ovakvu rečenicu. :)

Ovde je liberalno, može da ti se ne svidi šta god hoćeš.

 

upravo, moja drugarica je izašla nakon 10tog minuta, isto nije mogla da odgleda. rekoh, ajde da mu dam šansu, međutim, neće :)

Link to comment

dva belgijska/flandrijska filma:

 nesretnici  i 

tretman

oba su dosta dobro ocenjeni, kvalitetni jesu, meni su oba bili mučni. prvi o porodici luzera koji su zadovoljni u svojim nikakvim životima, drugi triler sa bolesnim psihopatom i traumiranim detektivom. 

 

nekome će da se dopadnu, meni nisu prijali.

Link to comment

Gledao sam Tretman pre par meseci. Ne može se reći da je loš film, ali mi nije ni bio nešto naročito zanimljiv. Inače, silovanje dece je velika tema u državama Beneluksa, bilo i biće. Ovaj drugi sam planirao da gledam u nekom trenutku, zvuči interesantno.

Link to comment

Gledao sam Tretman pre par meseci. Ne može se reći da je loš film, ali mi nije ni bio nešto naročito zanimljiv. Inače, silovanje dece je velika tema u državama Beneluksa, bilo i biće. Ovaj drugi sam planirao da gledam u nekom trenutku, zvuči interesantno.

+1

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...