Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Pogledao si u svoj rečnik od tri šine, pa daješ lični komentar?

 

Ma uopšte me ne interesuje dalje da se smaram s tobom, samo sam konstatovao besmislicu koju si napisao. Doviđela.

Link to comment

Ma uopšte me ne interesuje dalje da se smaram s tobom, samo sam konstatovao besmislicu koju si napisao. Doviđela.

Pa, šta me smaraš. Ja čitam gluposti koje ti pišeš zbog svojih intresa ili u pokušaju šale, pa ti se uglavnom ne mešam...

 

A, naravno da je besmislica poređenje sa Kusturicom jednako kao i prelazak sa Birdmana na kontekst opusa Injarituovog, političkog konteksta i kontekst nagrade da bi se drvilo u tvom stilu, ali ja ono nisam pisao povodom tvojih replika tako da mi nije jasno koga crtača si šarmirao da se utrpaš i u ovaj strip...

Link to comment

Da.

 

Ja taj film jako volim. Sve mi odgovara, i priča, i atmosfera, i muzika, i kamera. Posebno kamera.

 

I meni je urezan u secanju. Dojmio me vise nego Birdman (Butiful nisam gledao).

Link to comment

Pogledaj ga obavezno, lakše ćeš ga uklopiti u šablone iz kojih ti Birdman izmiče i, kada si mogao onolike tepihe da pišeš na topicu o tom filmu, sa lakoćom ćeš istrpeti 2 i po sata Biutifula, a posle možeš pričati lakše ono što hoćeš povodom tog filma kao i Babela.

 

Obavezno gledaj, ima i mrtvih kineskih emigranata u Barseloni, skupićeš par tih tema i motiva, možda i scena u kojima se mogu uočiti važni odnosi, da mislima ubiješ vreme tokom poluraspada dobrog dela filma. Izađeš ozračen i to... 

Edited by Ajant23
Link to comment

I_Origins_poster.jpg

 

Odličan, vredi pogledati, još bolji od Another Earth.

 

I meni je AE prolazio kroz glavu, ali u kontekstu "ma vazi, sigurno je to moguce". Sta cu kad sam hendikepiran za to malo SF sto ti takvi filmovi nose.

 

 

Scena sa liftom za povracanje, plus sam ja gledao film sa jednim prekidom pa mozda treba da ga odgledam ponovo. Otkud znam.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...