Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

to ubija iz crtaća. isto kao što je kung fu panda za debelu decu

 

ako treba još nešto pitajte!

kakav ti je novi Paddington?

Edited by maheem
Link to comment

jab rekla razumevanje, pre nego strpljenje... posebno nekom ko je naviko na holivucke lolipopse, ima dumre od dosade..... meni isprva bilo zao sto je film tako underrated, al fakat nije za svakoga i tako treba i da ostane

 

+1

 

Iako se za svaki film koji nije pravljen da bude crowd pleaser moze reci da nije za svakog, Under the skin je bas klasican primer filma koji ili kapiras (i uzivas u svakom frejmu) ili ne, pa se smoris najstrasnije.

 

A ne pamtim kad mi se poslednji put desilo da sam imao potrebu da ponovo odgledam neki film odmah sutradan, kao sto je slucaj sa UTS. 

Link to comment

odgledala jupiter...za decu do 7 godina. chaning je jos i bio gledljiv. pitam se na cemu the wachowskis? bio bi okej film da nije smorilo sa akcionim scenama i nenormalno naivnim dijalozima. poenta je okej ali kao da su im vrane popile mozak. bacili se na vizuelno i zaboravise na pricu.

Link to comment

what we do in the shadows rocks!

 

smejanje na glas

 

 

Golo govno, steta sto na IMDB nema 0 da se oceni film.

Sat i po vremena za 2-3 fazona (ono kad panduri dodju na gajbu i mozda ono kad  napusavaju "mladog vampira" sto se hvalio da je vampir a on im kaze "alo ljudi, a kamere?!" )

Link to comment

Iako se za svaki film koji nije pravljen da bude crowd pleaser moze reci da nije za svakog, Under the skin je bas klasican primer filma koji ili kapiras (i uzivas u svakom frejmu) ili ne, pa se smoris najstrasnije.

 

A ne pamtim kad mi se poslednji put desilo da sam imao potrebu da ponovo odgledam neki film odmah sutradan, kao sto je slucaj sa UTS. 

 

Oh...

 

^_^

Link to comment

attachicon.gifimage.jpg

 

remek delo.

ne samo zbog crno bele fotografije, možda više zbog emocije meni je film negde na tragu das waiße band.

fantastična gluma, dramaturgija, muzika, a fotografija čak i iznad toga. možda najbolje snimljen film koji sam pogledao u poslednjih par godina(obavezno gledanje za sve foto amatere, i one koji vole fotografiju)

 

apsolutna preporuka

:)

 

 

ps

mislim da zaslužuje i svoj topik

 

Odlican. Ih, pa cim sviar Coltrane mora da bude remek delo (Naima na pocetku i Equinox na kraju). Mene malo podsetio na skoro odgledanu Philomenu (zenski samostan, ispitivanje porekla, sirocad), mada se slazem i sa Belom trakom-oseti se ta doza ozbiljnosti, konzervativnosti, tisina se moze seci nozem, ta katolicka/hriscanska/religijska dogmaticnost (pored crno-bele tehnike).

 

Tih par dana, od njihovog upoznavanja pa do "razlaza", su sjajno naslikali nedostajanje i u stvari bolje reci nedostiznost, neuhvatljivost (porodice, odnosa majka-dete, sve ono sto staje u frazu "ti si moja krv, moje meso", sve ono sto nijedna nisu imale i nikada nece imati).

 

Takodje muzika (meni uvek previse bitna) nosi jednu metaforu tetke-sudije sa ozbiljno muzikom, klasika Mocart, ona koja je "pokosila" mnoge jednim potezom olovke, cak idem dalje da povezem totalitarizam olicen u njoj (Vagnerove koracnice su sluzile opet jednom drugom totalitarizmu) i mladost zadubljena u italijanske slagere (24000 baci) i jazz koji je u centralnoj Evropi za vreme WW2 bio zabranjivan jer je (kako su Nemci smatrali) dizao na pobunu i okupljao revolucionare.

 

Slazem se da film zasluzuje topic.

Tetka opasna faca (a i dobar MILF :naughty: )

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...