Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Jupiter_Ascending-267973304-large.jpg

 

 

zabavaaaa!

Vačovskiji su hteli da utrpaju sve živo u film, pa im se torba malo rasula, sve u svemu film pomalo vuče na "Peti element" ali koji je montirala veverica sa ADD poremećajem. 

 

Ipak, savršena zabava za bioskop, neverovatan šareniš. Voleo bih jedan ovakav film mesečno. 

 

 

e ako ti kazes onda cu gledati :)..i htela sam ali obeshrabrena nekim komentarima odustala ali meni ne treba puno za zabavu tako da tebi verujem na rec :P

 

Sulejman Veličanstveni u svemiru :)

 

Super zabava.

 

Odgledao sam Watchman. Interesantno ispalo na kraju. Uopšte nisam znao o čemu se radi, zamenio sam ga s nekim drugim i posle prvih pola sata smora kad sam shvatio da je to strip-film, malo sam počeo da pratim i zainteresovao me koncept kontra-istorije što i inače volim, dakle, provučen je Niksonov 3. mandat, dobijen rat u Vijetnamu i američki san nalik kataklizmi. Na trenutak me podsetilo na Neverovatne avanture Kavalijera i Kleja, priču o superherojima, što ovaj film jeste, samo ovi su bez maski

Može da se gleda, samo nerezonski dugo traje

 

Meni su Vočmeni najbolji film o superherojima. Grafička novela je remek delo.

Link to comment

Nisam ja mislio da Mapoter snima visoko umetničke filmove, ali da mu je svaki film potpuno gledljiv i apsolutni bioskopski hit to jeste - a to se, meni, mnogo više pika nego neka neshvaćena™ umetnička dela. 

 

:fantom:

Link to comment

I meni je Eyes Wide Shut odličan. Toni da za kaznu ide da gleda ovaj film

 

 

Still-the-Water-Wallpaper.jpg

 

Meni ovo bilo jako dosadno. U filmu je bilo par momenata prikazanog rediteljskog talenta, ostalo je neka oda tradiciji, porodici i prirodi, sa premalo dešavanja. Uz to i film odiše nekakvim desničaranjem što me je još i dodatno nerviralo.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

i meni je to dličan film sa super atmosferom

 

doduše, ja baš volim okultnu tematiku, tako da i nisam najobjektivniji

ne radi me okultna tematika...dakle...film je odličan 5.

Link to comment

i meni je to dličan film sa super atmosferom

 

doduše, ja baš volim okultnu tematiku, tako da i nisam najobjektivniji

 

Film je fenomenalan.

 

Gledao sam neki dokumentarac u kome rekoše da je eyes wide shut film u kome su svi ti okultni običaji i rituali najvernije preneseni od svega viđenog, snimljenog.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...