Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

odgledah imitation game. priča je jezivo frustrirajuća, ova lična. o tjuringu ne znam ništa tako da ne znam koliko su ovih istorijskih stvari iskarikirali i dobudžili, ali pretpostavljam dosta.

kamberbač je ekspresivan koliko i ona mala iz tvajlajta. kapiram da ga internet voli samo zbog toga što su ga do sad zapadale kojekakve aspergerovske uloge, prvo šerlok sad ovo, tako da mu ekspresije ni ne treba posebno. povrh svega ima, imho, i neki vučićevski smagnes koji me dodatno iritira za sve novce.

ali mi je baš drago što niije izblandirao film. ni on ni najtli.

edip - pogrešila ime

Edited by Joshua
Link to comment

Onda si ti srecan covek, jer po svemu sudeci nisi citao strip. Da jesi, drugojacije bi pisao gore.

Ja sam hteo da zapalim bijoskop po svrsetku filma, pobijem sve i svakog, pena mi na usta izlazila... Bila je jos isecena verzija :rant:

 

Па кажем, никакво претходно знање о теми нисам имао. Ово што сам ја гледао вероватно није сечено, трајало је преко 3 сата

Edited by kapetanm
Link to comment

Lutka na naduvavanje

 

air-doll.jpg

 

Prosto je neverovatno kako jedna jako prosta, gotovo infantilna ideja bude osnov za snimanje vanserijskog filma kada se nađe u rukama majstora kakav je Hirokazu Koreeda. Film je takav da na samom početku ne očekujete ništa, a dobijete sve. O tome koliko je ovo subverzivno u japanskom društvu samo mogu da nagađam, ali film je trijumf duha i rediteljskog rešenja. Možda nije toliko dobar film kao "Kakav otac, takav sin", ali ni ne zaostaje previše. Feminizam u Japanu, nepoznata teritorija. :)

super film  :thumbsup:  nisam gledao Kakav otac, takav sin, potražiću na trafici.

 

pre nekoliko dana pogledao Respire

 

respire02.jpg

 

kraj srednje škole, u razred glavne akterke dolazi nova cura sa kojom započinje jedno čudno prijateljstvo... šta znam, solidna gluma i režija, posebno u prvoj polovini dok mi je u drugoj polovini filma raspad njihovog prijateljstva i ceo tok maltretiranja nekako bzvz urađen. 6/10

Link to comment

sinoć odgldedah Edge of Tommorow. 

 

Tom Kruz ili ima najboljeg agenta na svetu, ili ima najbolju intuiciju, ili vrača uz pomoć sajentologa. Neverovatno je da ovaj čovek u karijeri nije snimio loš film. Koliko mogu da se setim još bi samo Šon Koneri mogao da se pohavli ovakvim rekordom. /Džek Nikolson je isto tu negde, ali je zasrao sa onim glupavima komedijama koje je snimao u poslednje vreme/. 

Link to comment

OK ali ni za te filmove ne možeš da kažeš da su baš loši, prvi je ipak Kjubrik a drugi je, aj da kažem, mediokritetski rimejk izvanrednog filma.

Link to comment

sto se mene tice nije morao da snimi onog kjubrika i vanilija skaj.

 

što se mene tiče nije morao ništa da snimi posle top gun-a...

 

days of thunder mi je bio govno, MI 2 i 3 isto tako...

Link to comment

el se to zajebavate ili šta? pa on nema ni 30% dobrih filmova u karijeri. hitova ima 100%, ali za dobre baš moraš da se pomučiš da dobaciš do 30%.

days of thunder mi je bio govno

evo, ovaj na primer je dobar, naravno uprkos njemu. kao i uvek, vade ga jake epizode. u ovom slučaju duvall i michael rooker, a i tony scott još nije bio ušao u "divljam za sve pare" fazu.

 

da je prezime koje najbrže i najlakše prodaje film, tu nema spora. posebno poslednjih desetak godina, skoro sve go krš a na blagajnama cifre sa minimum 8 ništica.

Link to comment

sasvim pristojnu ima filmografiju, i sasvim je ok glumac, na stranu sto je budaletina. 

doduse, svesno sam izbegao nekoliko naslova. 

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...