Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

220px-Annabelle-poster.jpg

 

Jadno. Bedno. Ocajno.

Popisam se i poserem na 'vaki horor. I joste psiholoski. Mojne. Mrs, more, stoko!

 

Ah, sta bih dao da mogu da se vratim u osamdesete i u doba slesera, iiiii.... Zla smrt je, bre, zakon.

Link to comment

theory of everything.

 

najvece smece koje sam pogledao u dugo vremena. osim redmejna, sve je potpuna propast. kako je ovo za bilo sta nominovano ostace mi vjecita misterija.

Link to comment

Taj film ima jedan veliki i sijaset podnošljivih nedostataka (sa telefona mi se ne vitla nešto spojlerima). Reći da je najveće smeće u dugo vremena je najveće smeće koje sam u dugo vremena čuo, iako ima potpuno promašenih nominacija.

 

Typo

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by kralj
Link to comment

theory of everything.

najvece smece koje sam pogledao u dugo vremena. osim redmejna, sve je potpuna propast. kako je ovo za bilo sta nominovano ostace mi vjecita misterija.

 

meni nije bio totalno uzaludno potrošeno vreme. te wheelchair sex intrige i perverzije su me zabezeknule. zapravo, one su osnovna radnja filma. crne rupe, porodica, rad su u pozadini.

 

hteo sam da isključim samo jednom, zgrožen pojednostavljivanjem (ako postoji ta reč), kada mu je u amfiteatru onaj rus prihvatio teoriju.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Film je na nivou nekog spota. Preko svega se samo tako prelijece, imam niz slika iz njihovih zivota gdje nista nije dublje zagrebano niti detaljnije objasnjeno. Ovaj film je planirao da igra na kartu emocija a ni najmanju emociju ne izaziva.

Link to comment

Film je uspešna halmarkovština, dakle smeće. Jako je još što je Hoking tu ateista samo zbog posvećenosti nauci inače bi sigurno bio vernik. :D Još je i veselo što Hoking prezire kraljevsku porodicu, ali je odlazak kraljevskoj porodici smešten na sam kraj filma, kao vrhunac karijere. Smešno bedan film u svom halmarkovskom sivilu.

Link to comment

Homesman. Atipični western malo čudnije priče, više drame i psihologije, manje pucanja i potezanja tj skoro pa nimalo. Rekao bih nikad bolji Tomi li Džons a i Svonkova za svaku hvalu. Dobar film.

Link to comment

Englishman_who_went_up_a_hill_but_came_d

 

Simpatična priča. Tokom Velikog rata dva geometra dolaze u jedno selo u Velsu da izmere okolne planine. Pošto su izmerili lokalnog favorita zaključili su da nije planina već brdo jer ima samo 294 metra (treba 300). Ostatak filma čine pokušaji meštana da zadrže geometre u selu dok oni krišom ne dodaju još šest metara. :)

 

Interesantno je da ne postoji jedan aršin za visinu. u Velikoj Britaniji je sve iznad 300m bila planina dok je danas ta cifra 620m. Mislim da smo mi bolje rešili: do 200m je breg, od 200m do 500m je brdo a preko 500m je planina. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...