Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

odgledah konačno ceo Skyfall. 

 

Jedna reč - govno.

 

da nije Havijera bilo bi veće govno.

 

Moraju da restartuju franšizu pod hitno, inače ode mast u propast. 

Link to comment

What we do in shadows je odlican film! :D

Ja volim taj NZ humor. Gledala ga u bioskopu cim se pojavio ovde. Ko nije gledao Boy,isto obavezno da gleda. btw, procunjajte ko je radio muziku za wwdis. :)

Link to comment

Vi se zajebavate?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

 

ja ne. mrtav sam ozbiljan. 

prvi put sam gledao Skyfall u po noći tako da sam pola filma predremao - ali je totalna propast (minus Havijer)

 

e: sad kad pogledam listu filmova primjećujem™ da je svaki JB koji je izlazio na kraju dekade bio propast. 

 

1969 - On his majesty secret service

1979 - Moonraker

1989 - Licence to kill

1999 - World is not enough

2012 - Skyfall /Quantum of Solace je uspeo da preživi nekako, uglavnom zato što je pokupio masu fora iz "starih" Bondovih filmova/.

Edited by steins
Link to comment

po kvalitetu.

 

ok, kom kvalitetu? Ovo nije random akcioni triler nego deo masivne franšize. A ta franšiza ima svoja pravila kojih se ovaj film držao samo u jednoj jedinoj tački - glavni negativac. I to je ispalo ok. Sve ostalo je bulja. 

 

Ljudi ne plaćaju da vide Bonda kao tugaljivog antiheroja koji spašava starice u problemu. Niti da vide Kjua kao golobradog nadmenog geeka koji podjebava Bonda kako mu se digne patka. Niti da saosećaju sa njegovim tužnim detinjstvom.

 

Bond je lik koji kara, pije i puca. I uništava celu svemirsku stanicu, ili demontira masivnu nuklearnu bombu ili spasava svet, opušteno, uz cinični komentar i bez da mu se pomeri dlaka iz vlasulje.  

 

Ovde su sve one Bondove karakteristike s kojima su se sprdali u prethodnim filmovima uzete zdravo za gotovo. Užas. 

 

mada kad vidiš ko je kreirao ovog Bonda i ne možeš bolje da očekuješ. Mendes i nije tolika rupa koliko su ona tri slepca koja su pisala scenario. 

Link to comment

ok, kom kvalitetu? Ovo nije random akcioni triler nego deo masivne franšize. A ta franšiza ima svoja pravila kojih se ovaj film držao samo u jednoj jedinoj tački - glavni negativac. I to je ispalo ok. Sve ostalo je bulja. 

 

Ljudi ne plaćaju da vide Bonda kao tugaljivog antiheroja koji spašava starice u problemu. Niti da vide Kjua kao golobradog nadmenog geeka koji podjebava Bonda kako mu se digne patka. Niti da saosećaju sa njegovim tužnim detinjstvom.

 

Bond je lik koji kara, pije i puca. I uništava celu svemirsku stanicu, ili demontira masivnu nuklearnu bombu ili spasava svet, opušteno, uz cinični komentar i bez da mu se pomeri dlaka iz vlasulje.  

 

Ovde su sve one Bondove karakteristike s kojima su se sprdali u prethodnim filmovima uzete zdravo za gotovo. Užas. 

 

mada kad vidiš ko je kreirao ovog Bonda i ne možeš bolje da očekuješ. Mendes i nije tolika rupa koliko su ona tri slepca koja su pisala scenario. 

 

:D

 

meni se skyfall skoro najviše dojmio od svih, bez obzira što iskače iz kalupa.

Link to comment

:D

 

meni se skyfall skoro najviše dojmio od svih, bez obzira što iskače iz kalupa.

 

a jbga, svako ima svoje - ja kad gledam Bonda volim da vidim sve one stereotipove iz njegovog arsenala. I da uživam u spektaklu. A kad mi se gleda rimejk Patriotskih Igara ili Svedoka, ja gledam njih. 

Link to comment

ima jedan bond sa brosnanom kad ga bace u neku tamnicu i onda ide natpis na ekranu "ten years later", on i dalje u toj tamnici sa kosurdačom i bradurinom. to je najgori bond momenat u istoriji. bond u filmskom vremenu, ako se dobro sećam, nikad ne traje duže od par nedelja, brzo to ide, eventualno mesec dva, ali ten years later... bolje da su pustili alvina lija da opiči two time moma

Link to comment

ima jedan bond sa brosnanom kad ga bace u neku tamnicu i onda ide natpis na ekranu "ten years later", on i dalje u toj tamnici sa kosurdačom i bradurinom. to je najgori bond momenat u istoriji. bond u filmskom vremenu, ako se dobro sećam, nikad ne traje duže od par nedelja, brzo to ide, eventualno mesec dva, ali ten years later... bolje da su pustili alvina lija da opiči two time moma

 

ima, to je valjda World is not enough - prvi film za koji su scenario pisala ona tri morona koji pišu do danas. Jeste jedan od najgorih momenata u celoj Bond franšizi. 

Link to comment

ima, to je valjda World is not enough - prvi film za koji su scenario pisala ona tri morona koji pišu do danas. Jeste jedan od najgorih momenata u celoj Bond franšizi. 

 

druže, posle dr no filma i eventualno "iz rusije s ljubavlju", svi filmovi iz bond fakin franšize (šta god to značilo) su imali isto glupilo i pretpostavljam da se to tebi svidelo, pa kad je glupilo malo manje prisutno, a film liči na ... film, onda ti se ne sviđa. tako sam ja shvatio ovu tvoju nesuvislu kritiku. daleko od toga da se skyfallu nema šta zameriti, ali reći da je jedan od najgorih bondova (jbt, da li si ti gledao bondove sa rodžerom murom) i hejlovati najslabiji deo skajfola (bardem), meni je suludo... no, 1000 cvetova...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...