Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Isao da gledam Jupiter Ascending

http://www.imdb.com/title/tt1617661/

Pobogu, sta li sam ocekivao.. velika greska sto prvo nisam pogledao trejler ili se bar raspitao o cemu je
Ocekivao nesto tipa Interstellar.. kad ono.....

Ovo ne vredi gledati u bioskopu.

.. u stvari, ne vredi dati pare... a treba gledati u bioskopu jer mozda po koji efekat moze izvuci ocenu na pozitivnu 0
Gledati preko kompjutera verovatno deluje jos uzasnije

Radnja, meh.. gluma ocajna
Ne zna se ko je gori

Nije mi jasno kako su Sean Beana prevarili da glumi ovde.. zbog njega smo svi mislili da ce biti ok film

Ovo je jedan od onih filmova koje pustis kada je shitty vreme napolju.. sivo, oblacno, kisno, bljuzgavo.. kada si umoran od svega pa ti treba nesto za ubijanje dosade ali bez nekog intelektualnog napora.. pustis i ne mislis.. gledas slike kako idu jedna za drugom..
Eto, to je takva vrsta filma

A u sali pored bila premijera "50 nijansi sive".. sve cure u grupicama isle da gledaju, fensi, sminka ovo-ono.. nakon zavrsetka tagovanje po FB-u, osmesi i nestasno kikotanje.. a ja isao na jebeni SF Jupiter koji je u sali gledalo 15 ljudi, od toga je pola otpalo na nase drustvo

Link to comment

Isao da gledam Jupiter Ascending

 

http://www.imdb.com/title/tt1617661/

 

Pobogu, sta li sam ocekivao.. velika greska sto prvo nisam pogledao trejler ili se bar raspitao o cemu je

Ocekivao nesto tipa Interstellar.. kad ono.....

 

Ovo ne vredi gledati u bioskopu.

 

.. u stvari, ne vredi dati pare... a treba gledati u bioskopu jer mozda po koji efekat moze izvuci ocenu na pozitivnu 0

Gledati preko kompjutera verovatno deluje jos uzasnije

 

Radnja, meh.. gluma ocajna

Ne zna se ko je gori

 

Nije mi jasno kako su Sean Beana prevarili da glumi ovde.. zbog njega smo svi mislili da ce biti ok film

 

Ovo je jedan od onih filmova koje pustis kada je shitty vreme napolju.. sivo, oblacno, kisno, bljuzgavo.. kada si umoran od svega pa ti treba nesto za ubijanje dosade ali bez nekog intelektualnog napora.. pustis i ne mislis.. gledas slike kako idu jedna za drugom..

Eto, to je takva vrsta filma

 

A u sali pored bila premijera "50 nijansi sive".. sve cure u grupicama isle da gledaju, fensi, sminka ovo-ono.. nakon zavrsetka tagovanje po FB-u, osmesi i nestasno kikotanje.. a ja isao na jebeni SF Jupiter koji je u sali gledalo 15 ljudi, od toga je pola otpalo na nase drustvo

 

Kad vidim da u filmu, koji bih želeo da pogledam, "glumi" i Channing Tatum, mozgam jako dugo da li da se uopšte usudim na tako nešto. Alergičan sam na njega kao recimo što sam godinama (pa sad već i decenijama) na Adama Sendlera. Jedini filmovi gde sam ga jedva podneo je Foxcatcher.i Side effects..

Link to comment
My Name Is Khan (2010)

1.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt1188996/

 

Muslimanski imigrant koji boluje od Aspergerova sindroma živi u San Franciscu gde se zaljubi i osnuje porodicu s imigrantnom hinduistkinjom. Nakon terorističkih napada 11. juna porodica se nađe na meti antimuslimanskog nasilja

 

Odličan film. Film traje više od dva sata, a shodno kao i većina indijskih filmova, i tek na polovini filma počinje pravi zaplet i radnja. Film me je totalno oduševio. Nešto na fazon Forest Gump, ali na bolivudski način.

Link to comment

13265_poster.jpg

 

zanimljiva tema. film sam malo kvario svojom sinhronizacijom 

Gledo sinoć...u redu ...preslatka je, ali film je isti kao i glavni lik...pogubljen, prazan i loše obučen.

Link to comment

ne slažem se da je prazan. tj. ne kontam šta bi moglo da se strpa u njega da bi bolje služio temi. lepo dočarava njenu prazninu tj. emotivnu sakatost i potragu za emocijama. a glavni lik sa stilom nosi farmerke, džempere i parku što je normalna garderoba za jednu srednjoškolku, da ne kažem i za srednje godine, al to je već stvar ukusa. 
 

Link to comment

ne slažem se da je prazan. tj. ne kontam šta bi moglo da se strpa u njega da bi bolje služio temi. lepo dočarava njenu prazninu tj. emotivnu sakatost i potragu za emocijama. a glavni lik sa stilom nosi farmerke, džempere i parku što je normalna garderoba za jednu srednjoškolku, da ne kažem i za srednje godine, al to je već stvar ukusa. film nije praza ...kako npr. objasniti jednoj srednjoškolki koja je ovo gledala koja je poruka filma...ako joj uopšte treba objašnjenje,

 

Nepostojanje vidljivog motiva takvog ponašanja glavnog lika ukazuje jedino na patološki problem...

Toliko truda i minutaže je utrošeno na scene seksa a preko njenog pokušaja vraćanja u regularan tok života samo se preletelo.

Režiser nam svima poručuje da kad tako mlad dotakneš dno, možeš samo da se batrgaš....jer nema nazad.

Ispade ona mušterija u kolima u pravu ,,jednom kurva...,,

Sad još da neko snimi isti scenario ali sa narkomankom ili kleptomankom.

Da je ova priča mogla tehnički da se snimi kao dokumentarac, a ne može, imala bi opravdanje i veoma jaku poruku.

Ovako ostavlja jako loš ukus u ustima.

 

U pravu si... nije baš prazan ...al viš kako me iznerviro.

Link to comment

Babaduk - Sasvim fin horor, odlicna atmosfera i upakovano u sat ipo taman za pred spavanje. Jeidno su mogli malo efekte kod cudovista da poprave ali dobro kontam da im je to fora

 

Whiplash - Pa ocekivao sam vise, da ne spojlujem puno pola filma sam imao utisak kao da gledam muzicku mesavinu Dr House-a i Rokija. Mada je nominacija zasluzena za JK Simmonsa, nadam se da ce uskoro proci taj trend filmova/serija o ipeinteligentinim i talentovanim drkosima.

 

Nightcrawler- prijatno iznenadjenje kako film drzi paznju i tece iako nema nekih prevelikih obrta i prilicno ravno fura od pocetka. Referenci koliko hoces, ja sam na prvo gledanje samo uhvatio American i regular Psycho i Dezurne Krivce. Jake pokraden za nominaciju.

Link to comment

 

 

Whiplash - Pa ocekivao sam vise, da ne spojlujem puno pola filma sam imao utisak kao da gledam muzicku mesavinu Dr House-a i Rokija. Mada je nominacija zasluzena za JK Simmonsa, nadam se da ce uskoro proci taj trend filmova/serija o ipeinteligentinim i talentovanim drkosima.

 

 

 

juče mi zapade ovo. Blagi bogo koje sranje od filma.  :isuse:

pa jbmu mater sergeant trip u muzičkoj školi, em loše obradjen......a onaj glavni lik je vrlo, vrlo vrlo iritantan lik. najlepši deo filma je kad mu profa lupa šljage  :jerry:

da nije bubnjeva i bubnjanja bilo bi potpuno sranje. 

Link to comment

juče mi zapade ovo. Blagi bogo koje sranje od filma.  :isuse:

pa jbmu mater sergeant trip u muzičkoj školi, em loše obradjen......a onaj glavni lik je vrlo, vrlo vrlo iritantan lik. najlepši deo filma je kad mu profa lupa šljage  :jerry:

da nije bubnjeva i bubnjanja bilo bi potpuno sranje. 

....potpuno je sranje

Link to comment

Nepostojanje vidljivog motiva takvog ponašanja glavnog lika ukazuje jedino na patološki problem...

Toliko truda i minutaže je utrošeno na scene seksa a preko njenog pokušaja vraćanja u regularan tok života samo se preletelo.

Režiser nam svima poručuje da kad tako mlad dotakneš dno, možeš samo da se batrgaš....jer nema nazad.

Ispade ona mušterija u kolima u pravu ,,jednom kurva...,,

Sad još da neko snimi isti scenario ali sa narkomankom ili kleptomankom.

Da je ova priča mogla tehnički da se snimi kao dokumentarac, a ne može, imala bi opravdanje i veoma jaku poruku.

Ovako ostavlja jako loš ukus u ustima.

 

U pravu si... nije baš prazan ...al viš kako me iznerviro.

a jbga ja padam na sranja tipa maznjavanja lista salame iz tudjeg frizidera pa mi je realizacija sasvim dobra. ma vidi se defekt medj majkom i cerkom i ocuhom koji decu naziva "tvoje dete" pa nema potrebe za dugim uvodom u motiv njenog ponasanja.

Link to comment

MV5BMTkzNjExNzE4N15BMl5BanBnXkFtZTcwNzEx

 

Ja jes' da bolestan lezim, zato i nervozno okrecem daljinski mog teve prijemnika, na kojemu ic u inat nema, osim gorepostavljene budalastine na sajfaju, ali koliko bolestan u mozak (mada je i pitanje da li ih reziseri ovog sranja uopste i imaju) moras da budes pa da napravis umobolan film, u kome na samom pocetku najavis sta ce da se desi na kraju, onda da dva sata trcis kroz pariske (rumunske) katakombe, da bi na kraju tvoja kretenska sestra rekla, e ludaco, sta si se usrala, pa mi smo se samo salili, a ti joj (i njenim priajteljima) rascopas glavu pijukom, onako fino najvaljenom na pocetku filma, i sva krvava i bez gaca uzmes taksi za aerodrom... :twak:

 

Kokeru, Eliote, evo vam

rambo1.jpg

po guzicama.

Mrs.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...