Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

I am Sam - odličan film i nevera da je Penu ovde pobegao oskar kod Denzela za Training Day. Malo je reći da je bio fenomenalan.

 

Pride - Takođe odličan. Britanci mnogo manje omanjivaju™ no Ameri. 

 

5 year engagement - Znam da ima mnogo onih koji bljucaju na samu pomen rom koma, ali ovo je meni baš leglo. Smejao sam i više nego što sam očekivao, atipičan humor preterivanja i apsurda, pri tom izbegnuta patetika sa sasvim korektnim dramskim elementima, realnim problemama veza i odnosa. Mnogo bolje od onih 6.2 što stoji na imdb. Pored Segela koga baš gotivim i preljepe Blantove, fenomenalna mi je Alison Bri (Komjuniti). Ekstremno talentovana rekao bih, a i prija oku..

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Ja nista praznije nisam odgledao skoro, a da me je pri tom izuzetno zainteresovala tema. Slazem se za lika koji glumi Dzimija, ostalo sve ostavlja utisak nekog VH1 dokumentarca od pola sata. Film koji uopste nije morao ni da se snimi (bar ne na ovaj nacin)

 

+jean. ostao sam da buljim u ekran celu odjavnu špicu pokušavajući da se povratim. kontao sam da 1 Džimi zaslužuje nešto,.....hm, kvalitetnije.

 

 

a kad smo kod kvaliteta.....

 

http://www.imdb.com/title/tt3598222/?ref_=nv_sr_1

 

Mercenaries.......kvalitetna trešina od režisera koji nam je doneo...................Napad Dvoglave Ajkule i Megaajkula protiv Krokosaurusa* :Hail: 

 

igraju sve relativno poznate ženske fajterke plus Bridžit Nilsen i Sintija Rotrok  :thumbup:  :thumbup:  :thumbup:  :thumbup:  :thumbup:

pre gledanja sam bio ubedjen da ga je radio Uve Bol. Al nije :cry: 

 

 

 

 

*ovo su pravi nazivi pravih filmova - inače oba imaju kultni status na SciFi kanalu gde se prikazuju makar 1x mesečno!

Link to comment

Ovde se beše nešto naširoko hejtovao john wick? Ako jeste nemate pojma! Skroz kul i zabavan stripovski film, rodio se za nedeljno popodne i 2-3 piva. Šije ekvilajzera po zabavnosti 6 do 8 puta.

 

P.S. znam da nije sniman ni po jednom stripu, tišina, mašite poentu!

Edited by Ruxin
Link to comment

тај део је мени ок, али реализација није... чега на прву могу да се сетим је сцена у клубу где пуцају једни на друге, док маса опуштено игра или сцена где је вик везан и треба да буде убијен за десетак секунди, али ипак прети овоме како ће му побити све, при томе се не избави сам из те ситуације већ му помогне дефо за ког није ни знао да му помаже, тј. није имао на основу чега да се нада да ће преживети и онда чему претње, а и на крају, набоде се ножем, па оће умре, неће умре... стриповске ствари су ми ок, то сам и очекивао од филма, чак и сцена где пандур види побијене људе па каже лаку ноћ желим ми може проћи као карактеристика тог алтернативног универзума... али неке ствари су ми једноставно превише глупе, типа ридик убије типа са шољом - кул, ридик убије лика шутирајући мачету из столице - кул, ако имаш 5 година...

Edited by Dionysos
Link to comment

Priznaću ti da je scena kad ga zavežu baš težak promašaj. Za nju čak ni ja nisam uspeo da spustim dovoljno i onako ne preterano impresivni IQ, a stvarno sam davao sve od sebe da potpomognem proces pivom. 
Ostalo uglavnom prevaginje na pravu stranu u odnosu između kuloće i retardiranosti. Sad smo svi mi kao nešto odrasli i ozbiljni pa se  pravimo da šutiranje mačeta iz stolice i car-fu nisu kul. :fantom: 

Lepo je stilizovan, mjuza je ok, kianu vozi bossa, cenim jako što su se potrudili da sagrade ceo taj skriveni univerzum sa svojim setom pravila...U suštini sam imao baš niska očekivanja, daleko od toga da me oduvao film ali je vazda zabavan i odobrovoljio me dovoljno da mu progutam većinu stvari.

Edited by Ruxin
Link to comment

the_imitation_game_a_p.jpg

 

Fuck, fuck, fuck... Kakva prica, kakva gluma Benedicta, odlicna rezija...

Film napravljen taman da zagrebe po povrsini zivota genija, da nam probudi mastu, napali mlade narastaje da budu poput njega, natera ljude da preispitaju nepravde i prihvacene ustaljenosti, koliko se vodimo bezmislecim prosekom umesto ljudima koji su toliko van toga da se izoluju u svom svetu...

Mozda sam previse emotivan jer smo na faksu ucili o tjuringovim masinama i drugim njegovim postavkama i itekako je ostalo u secanju njegov znacaj za teorijsku informatiku. A onda, kada jos saznas i za njegov udeo u razbijanju enigme, za nepravdu koja mu je ucinjena... jedna neverovatna prica neverovatnog coveka. Neizmerno sam srecan sto je snimljen (i to prilicno dobar i veran) film o njemu.

Steta je sto, naravno, ovo nece da dobije priliku da se prikazuje u bioskopima ni priblizno kao FastandFurious No. 287, ali koliko vidim po komentarima (a i zaradi) izgleda je ipak dopro do dosta ljudi. U to ime veliko hvala Tyldumu sto je snimio ovaj film!

8/10 (relative feeling 10/10)

Link to comment

pogledao ove moderne vipleš i kukumberbatcha bez većih tegoba. nešto ranije najtkrolera, nisam prezadovoljan. doni darko mi je više legao u prizonersima kako smešno trepće. 

Link to comment

Ja baš sinoć pogledao, sve vreme smešno, na neke stvari sam totalno odlepio. Posle smo nas nekoliko koji smo gledali ponavljali replike iz filma, davno nije bilo tako zgodne zajebancije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...