Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

taj film sekice ima da se kupi na puno kijoska  :fantom:

 

Иди  :ohmy: !!

Хвала, али нека хвала. Новце ћу паметније потрошити  ;)  ..

Link to comment

Hm... to nije ono sto American Dream originalno znaci...

,, all men are created equal...,,

bilo nekad...

u medjuvremenu pao podebeli apdejt.

 

 

 

Edited by Musky
Link to comment

meni sve to u whiplashu vise lici na rusko/nemacku pedagosku skolu, narocito prisutnu u kl. muzici i baletu i bas nikakvu vezu sa americkim snom nisam uocila. nikako mi se nije to svidelo, kao ni film, uostalom /sem JK Simonsa koji je zaista dobar/. i bas me cudi da je npr. mustang tu uocila neku toplinu ?!? svi znamo da iza velikih uspeha u nekim od izvodjackih umetnosti mora da stoji dugotrajan i mukotrpni rad, ali ovo sto su nam prikazali je zaista besmisleno i nicim ne bih mogla da opravdam takav pristup profesora. ma koliko mu namere bile najbolje.

Link to comment

Ipak su te najbolje namere profesora bile sebične.

Želja da za života bar jedna  klasa izrodi novog Čarlija Parkera...napravila je od njega monstruma,

 

Simons se najverovatnije pripremao za ulogu narednika u marincima...pa kad mu ovo uletelo...aj reko da se ne baci.

 

 

Edited by Musky
Link to comment

Jimi_All_Is_by_My_Side_poster.jpg

http://www.imdb.com/title/tt2402085/

 

Andre Benjamin uverljiv kao Hendrix. Skroz ga je skinuo i uhvatio srz njegovog karaktera..

 

Film je ‘nako. Daje zanimljiv pogled na Hendrixov boravak u Londonu 1966-67, ali definitivno fali njegova muzika..

 

Ja nista praznije nisam odgledao skoro, a da me je pri tom izuzetno zainteresovala tema. Slazem se za lika koji glumi Dzimija, ostalo sve ostavlja utisak nekog VH1 dokumentarca od pola sata. Film koji uopste nije morao ni da se snimi (bar ne na ovaj nacin)

Link to comment

Odgledao sam Nightcrawler.. kako je bio hajpovan ocekivao sam totalno ludilo... meeeh

Radnja mi je bila dosta predvidiva, jedino sto je Donnie Darko sabio ulogu! :Hail:  I Rene Russo... i onaj pomocnik

I dalje mi je The Frame najbolji film iz 2014 godine, samo sto nije toliko reklamiran jer nije Holivud.. i nije preterano mnogo ulagano u isti
Prica razvaljuje

(Ink je takodje must watch, od istog lika koji je radio The Frame)

Link to comment

Ja nista praznije nisam odgledao skoro, a da me je pri tom izuzetno zainteresovala tema. Slazem se za lika koji glumi Dzimija, ostalo sve ostavlja utisak nekog VH1 dokumentarca od pola sata. Film koji uopste nije morao ni da se snimi (bar ne na ovaj nacin)

 

Imali su problem sto nisu mogli da koriste Jimijevu muziku, pa je to onda zahtevalo drugaciji pristup. Film ima nedostatke, ali po meni pruza dosta dobar portret Hendrixa.

Link to comment

Šta se pravdaš! Ti si se kobnom i JohnColtraneu suprotstavio u ime pobednika Sandancea. Naravno da nisi u pravu, ali zato imaš indignitet Gidrine parodije gastarbajtera ili kritike kanađana sa komšijkama uz čaj  -_-

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...