Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

poštedi nas svog blogovanja. neprijatno je

Izvini postovani Ravanelli sto ti mojim postovima (a u intervalima 1 na 60 dana) nanosim tesku duhovnu bol. Trudicu se da te ubuduce unapredim obavestim i postedim svih neprijatnosti i muka kojima mozes biti izlozen.

Link to comment

Mrzim jazz, jebu me trube,  ali ovo mi je bas leglo ko budali samar....whiplash 

 

i sve najbolje zelim kreatoru....vidi se kad se radi  iz srca :)

 

odlican ritam i topla prica. 

Edited by mustang
Link to comment

American sniper

dobar film

deo radnje filma u iraku ok, ali deo radnje u usa odlican

Jbg, bez obzira sto je zanatski ok, ja ipak ne mogu da iskuliram. Kauboj (nit vuk nit ovca vec guard dog burazeru, protector), 9/11 vidis sta nam rade, i opala eto ga u faludzi (dve godine izmedju ne postoje) killing terrorists and protecting America!! Pokenjam se Klintu u corbu. Boli me patka i za zanat i za glumu. Film je jedno najobicnije propagandno smece.

Link to comment

Gledao The Last Day on Mars. Ništa spektakularno, liči na Apolo 18, sad ne znam ko je od koga pokrao, i uopšte od SF-ova tek svaki treći je original. Ne računam razne zmajeve i nadljude

Link to comment

pa ne bih se bas slozio

prakticno su svi psihicki rastureni, a kauboj pogotovo

za mene antiratni film

ispracaj heroja vrlo gorak

 

to tebi, ti imas istancan rizoning. ne bih rekao da je to slucaj sa vecim delom demografije u US (da ne bude zabune, ne samo US). stvarno mi fali malo direktnijeg okrsaja sa tim, a ne tog provlacenja izmedju redova. a i to sto ima je samo u fazonu rat je sranje, nigde ni za trenutak nekog preispitivanja svrhe svega toga. neprijatelj je apsolutno bezlican, niti govore niti mrze niti placu niti ih sta boli, samo primaju metke. i kolju ponekad, sitnu decu naravno. ma.. 

 

 

edit: ne kolju, kreativni su, koriste druge alatke..

Edited by urkozamanje
Link to comment

Whiplash...

Trapava priča...suvoparna. Ritam filma sav u grčevima i rupama. Kraj dolazi kao da je pao sa Marsa.

Najteže će ga podneti muzičari jer je tehnički deo sinhronizacije toliko loše odrađen

da glavni glumac uglavnom deluje smešno dok glumi da svira...a svira ceo film (nedovoljno dublova profesionalnih bubnjara).

Poruka koju otkrivaju na pola filma može da drži vodu samo u glavama amerikanaca...ili Duška Vujoševića.

Ako svi prosečni dobiju ovakav tretman namenjen wonder-kid-u...od njih neće ostati zdravog materijala ni za pola čoveka.

Scenarista kao da je tokom doručka napisao replike za rodbinu i njegovu devojku....oni su kao senke u filmu.

 

Jaooo...ništa mi se ovo nije dopalo....greota za suludo utrošene kokice i kilo i po Hebe.

 

Link to comment

st.vincent

 

http://www.imdb.com/title/tt2170593/?ref_=nv_sr_4

 

osim par fora uglavnom dosadan film. delovalo mi je kao da traje 3 sata a ne sat i 40. očekivao sam više, moram da priznam. a opet, komedija je dosta nezahvalan žanr, teško je napraviti neki scenario kojim bi svi bili zadovoljni. osim kada su u pitanju filmovi gde su glavne role adam sendler i set rogen. to je loša komedija odmah u najavi pa ne treba ni pokušavati da ga gledaš.

Link to comment

Whiplash...

Trapava priča...suvoparna. Ritam filma sav u grčevima i rupama. Kraj dolazi kao da je pao sa Marsa.

Najteže će ga podneti muzičari jer je tehnički deo sinhronizacije toliko loše odrađen

da glavni glumac uglavnom deluje smešno dok glumi da svira...a svira ceo film (nedovoljno dublova profesionalnih bubnjara).

Poruka koju otkrivaju na pola filma može da drži vodu samo u glavama amerikanaca...ili Duška Vujoševića.

Ako svi prosečni dobiju ovakav tretman namenjen wonder-kid-u...od njih neće ostati zdravog materijala ni za pola čoveka.

Scenarista kao da je tokom doručka napisao replike za rodbinu i njegovu devojku....oni su kao senke u filmu.

 

Jaooo...ništa mi se ovo nije dopalo....greota za suludo utrošene kokice i kilo i po Hebe.

 

+ milion

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...