Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Sudac

 

Jedan fini, topli film. Jbga, jeste konfekcija, al kad imaš super kvalitetne glumce /vidi i pod Last Vegas/ prosto je jako teško omanuti. Taman prave doze drame i komedije i odlična opršotajna uloga za Duvala./koji ima 84 godine :Hail: /

 

a glede ostalih .- Junior glumi sebe, Rafalo je debeo, a Bili Bob ima paradentozu u poodmakloj fazi.

 

 

PS kraj je malo preteran, al jbga ipak je to Holivud.

Link to comment

american sniper-meni dobar. odlicno reziran, dobre borbe, prikaz glavnog 'junaka' solidan, kuper (inace nisam njegov fan) zrela pastuvcina polako postaje ozbiljniji glumac.

Link to comment

6de88c4f1525f40ed4e49d38c5ae8639-98.jpg

 

Dobar.

 

Nisam neuropsihijatar, pa necu da ulazim u rapsrave da li koristimo 100% mozga ili ne (ja bih rekao da, ali ne vaskoliko vreme, no ko mene sta pita), tako da pocetna premisa filma o onih 10% me ni najmanje ne vozbudjuje. Stavise, pricamo o sajfaju, je li? Ok. Za razliku od nesrecnog Interstelara koji je sav u lavlavmidu fazonu, ovde barem imamo kakvu takvu premisu koje se drzimo ko pijan plota vaskoliko vreme, i ako sklonimo u stranu koreancekojimanikozivnistanemozeocigledno, Lusi koja se seta po pjongtajpeju s puskama u rukama ko da su bureci, povremenim sili konverzacijama, ostatak filma je vise nego dobar. Transcendencija od (pra)Lusi do Starcajlda, ili bolje receno, vajred-unplaged-olprezent-cajlda je prilicno zabavna i konzistentna. Uzivao sam uz ovaj film, iako je SkarDzo glumica taman u rangu onih iz Picinog parka sto glume orgazme...

Edited by Њујоркер
Link to comment

Meni je Foxcatcher legao, uglavnom zato sto o incidentu na kojem je zasnovan pojma nisam imao, pa me kraj uhvatio na prepad  :blush:

 

Carell je pravo dobar, jedino me nervira taj hajp koji se podigao oko toga sto on, pazite, 1 komicar, dominira u glavnoj ulozi 1 drame. Nadasve necuveno...

Link to comment

@belč und indijana:

Meni lusi preporučili jerbo je "sf"....nisam kraj odgledao. Stao sam kod scene kada u prvom planu kineska mafija puni i repetira automatsko naoružanje a iza njih nešto policijskih kola ide ka uniju. A malo je falilo kod rekompozicije u toaletu aviona. Ovo pre toga još ajd da prođe nekako, ono, bioenergija, telekineza, vatrene hebene lopte :)

 

Koji je deo vas najviše pogodio. Pravimo suport grup za preživele od lusi

Link to comment

Jbt, Lusi.. B film A produkcije. Toliko lose da sam na momente mislio da je neka fora.

 

 

Nego, Whiplash. Vredi pogledati. Ako nista, a ono zbog muzike.

Link to comment

@belč und indijana:

Meni lusi preporučili jerbo je "sf"....nisam kraj odgledao. Stao sam kod scene kada u prvom planu kineska mafija puni i repetira automatsko naoružanje a iza njih nešto policijskih kola ide ka uniju. A malo je falilo kod rekompozicije u toaletu aviona. Ovo pre toga još ajd da prođe nekako, ono, bioenergija, telekineza, vatrene hebene lopte :)

 

Koji je deo vas najviše pogodio. Pravimo suport grup za preživele od lusi

ja sam se trudila i delimično uspela da zaboravim sve delove, ne samo one najgore :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...