Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

ja pogledao prvih 45 minuta i odustao. ovaj je opet izdrkao na sebe i to predstavljao kao film
jebiga, kad ti sve odmah provališ i predstaviš nam to na šokantan i veoma provokativan način...
Link to comment
jebiga, kad ti sve odmah provališ i predstaviš nam to na šokantan i veoma provokativan način...
...ili I hated Tarantino before it was coolsan svakog hipstera
Link to comment

Pogledah i ja Djanga, staznamtm, nije mi se nesto specijalno dojmio. Moze da se pogleda ali nekakve hvalospeve tesko da je zasluzio. Dobra rola Di Capria, iako nisam njegov fan. Christoph Waltz ponovo sjajan, samo nisam bas siguran da je njegova uloga supporting u ovom filmu, covek je realno glavna uloga, no dobro...

Link to comment

Trebaju mi odgovarajuci eng ili srp titlovi za De Rouille et d'Os. Sve sto sam nasao nije kompatibilno sa verzijom koju sam kupio (NLtoppers)... Ili bar neki sajt sa vecom bazom titlova, rs.titlovi.com i podnapisi.net sam proverio i nista.

Link to comment

Nekada je dovoljno dva klika u Subtitle Workshopu da to središ. Npr možda su titlovi koje si ti skinuo za verziju koja je 23.976 frejmova u sekundi, a ti imaš film koji je na 25 fps. To se rešava za par sekundi, a i inače je pomenuti program nekada jedino rešenje za filmove za koje se teško nalaze titlovi.

Link to comment

Ko ne voli Tarantina ne voli ni film. Bez obzira na sve, nikad me nije razočarao, ali nikad. Pa čisto sumnjam i da će sad.Samo sam jednom posumnjao u njega, kad je izbacio Kill Bill, učinilo mi se da je nepovratno odlepio i da je zapravo snimio nekakav Charlie's Angels reboot. A onda sam pogledao film. Od tad više ne sumnjam.

Link to comment

sad sam ga pogledao do kraja. neverovatno mi je da je ponovio scenu iz kafane iz basterdsa, sa identičnim silovanjem dijaloga i mrcvarenja suspensa.imam teoriju da je počeo da se izdrkava sa dijalozima od death proof gde je to fantastično funkcionisalo, ovde jako loše

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...