Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Koja scena nije antologijska?(pokret kamere dok Majkl, sada već u svojoj karakterističnoj pozi u fotelji, obrazlaže zašto i kako treba ubiti Soloca i Meklaskog)

Link to comment
Lincolnlincoln-first-poster.jpgDobar. Mada, mogli su da zavrse Lincolnovim isetavanjem iz kabineta pre posete pozoristu, a Gordon-Levittove scene mi ne sluze nicemu. Edited by Calavera
Link to comment

Praznicni maraton:Argo - odlicanLincoln - odlicanKilling Them Softly - odlicanClockwork Orange - i dalje odlicanCloud Atlas - njesraBeast Of The Southern Wild - odlicanCeasar Must Die - odlicanInherit The Wind - odlican

Link to comment

Bleda kopija prvog dela. Ako ste gledali Bekstvo iz Njujorka u bioskopu, L.A. može da dobije samo tri od pet. Donald Plezens kao predsednik i Li van Klef kao policajac su objasnili šta je kvalitetna gluma. heh, ja sada čitam Snake Plissken Chronicles. :)

Link to comment

Savages - razvodnjena limunada.Seven Psychopats - pocelo solidno, do polovine vec otislo sve u 3 lepe materine... Mada Walken briljira kao i obicno.

Edited by ducca
Link to comment
Bleda kopija prvog dela. Ako ste gledali Bekstvo iz Njujorka u bioskopu, L.A. može da dobije samo tri od pet. Donald Plezens kao predsednik i Li van Klef kao policajac su objasnili šta je kvalitetna gluma. heh, ja sada čitam Snake Plissken Chronicles. :)
Volim ja prvi deo jos i vise, ali u njemu nema revolveraskog obracuna po Bangkoskim pravilima.
Link to comment

I Want Someone to Eat Cheese With 2006www.imdb.com/title/tt0391229/ -Sjajna tema i odlične preporuke. Da pojačam malo preporuku sa malim nezavisnim biserom... Debeljuca (Jeff Garlin) ima problem da nađe srodnu dušu i pravu ulogu, jer je po vokaciji glumac.Ima 39. godina, živi sa kevom i stalno vara sa svojom dijetom. A tako želi da nađe devojku i da podeli sir sa njom...Preporuka...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...