Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Super mi je u The Dropu što sam, čim sam video pit bula, znao kuda priča može da ide ali uprkos tome sam se iznenadio raspletom u baru. 

 

Fenomenalna scena. I po prvi put mi je Noomi Rapace lepa u nekom filmu. 

 

meni je super sto sam posle tvog prvog posta hteo da ga pogledam, a posle drugog sam se smorio jer spoilerises :cry:

Link to comment

Hector and the Search for Happiness

 

Vrlo dobar road movie! Podsetio me na ovaj ali je Hector mnogo bolji iz više razloga:
1) NO BEN STILLER! - Generalno, nemam ništa protiv njega ali Simon Pegg vs Ben Stiller.....

2) Mnoooogoooo bolji scenario! Ima mnogo više smisla

3) Bolji soundtrack!

4) Fuck-me-gorgeous!

5) Kasting!!! Simon Pegg, Rosamund Pike, Jean Reno, Christopher Plummer, Toni Collette

 

Solidna 7

Link to comment

Prisoners - odlican, ima obrta, ima svega, Dzekmen do jaja odglumio ocajnog roditelja

 

Takers - laganica za ubiti sat i po slobodnog vremena, sasvim korektan 

 

Lone survivor - ima dobre ocene na imdb ali meni je sranje, nisam skapirao ni neku poentu niti je glavni lik u filmu pobio rutinski sve negativce ili oprcao sve ribe, a i misija spasavanja im je do jaja uspela

Link to comment

ja odgledo dva sranja danas

 

Walk the Line - sramota da se snimi ovako glupav film o jednom caru kakav je Džoni Keš. Po ovom filmu je on jedna tabletomanska emotivno rastrzana pizda koja ne zna gde udara. Film nit je biografija, pošto biografije ima u tragovima, nit je ljubić, nego sve po malo. Žoakim sa svojim teleće tužnim očima ne mož ni pod razno da glumi Keša.

 

Glupan i Tupan 2 -.  :frust: jbmti koje sranje. koliko je prvi deo bio dobar, toliko je ovo reciklirana bulja od filma. Keri je definitivno prso, i ne ide mu onako matorom ovakvo kreveljenje više. Prosto sranje. 

 

 

Ps e da, odgledah i Kung Fu Jungle - relativno ozbiljna tabačina, sa Doni Jenom, koji je opasna faca. Čak preopasna za Holivud. :Hail:

Link to comment

Glupan i Tupan 2 -.  :frust: jbmti koje sranje. koliko je prvi deo bio dobar, toliko je ovo reciklirana bulja od filma. Keri je definitivno prso, i ne ide mu onako matorom ovakvo kreveljenje više. Prosto sranje. 

 

 

+1

 

I ja se zajebah danas pa pogledao to sranje.... totalna antipreporuka!

Link to comment

još jedna pohvala za razglednicu iz bruklina aka the drop. atmosfera i 90bpm tempo su čar ovog filma, hardy se ustoličava na mojoj listi omiljenih glumaca a pohvalio bih i belgijanca schoenaertsa. 

pogledao i gone girl - prvo me je iznervirao kraj, kasnije malo dumao o filmu pa mi i nije toliko loš ali mi ta namerna ili nenamerna greška pri raspletu i dalje smeta za pozitivno mišljenje.

frank - dopalo mi se ono što sam video ali nisam bio u prilici da ga pažljivo gledam jer prilike nisu dozvoljavale.

Link to comment

 

Hector and the Search for Happiness

 

Vrlo dobar road movie! Podsetio me na ovaj ali je Hector mnogo bolji iz više razloga:

1) NO BEN STILLER! - Generalno, nemam ništa protiv njega ali Simon Pegg vs Ben Stiller.....

2) Mnoooogoooo bolji scenario! Ima mnogo više smisla

3) Bolji soundtrack!

4) Fuck-me-gorgeous!

5) Kasting!!! Simon Pegg, Rosamund Pike, Jean Reno, Christopher Plummer, Toni Collette

 

Solidna 7

đe naći titlove za ovo?

Link to comment

Lacombe, Lucien. Koscenaristi ovaj poslednji Nobelovac Modiani i Louis Malle, potonji rezirao. Dobar film, moze da se shvati kao jos jedan prikaz banalnosti zla. A estetski zanimljiv, na momente cak podseti na Konformistu ili Sumrak bogovav, makar je i manje pompezan od njih.

Link to comment

Ono sa nadgrobnim spomenicima i Lijamom Nisamom - onako, nije loše. Malo su mi negativci mršavi al dobro. Klasičan triler. ko očekuje Taken, sjebaće se

 

Merry Frigin Christmas - pokojni Robin Vilijams je ovde odigrao čudnu ulogu /cinični otac/. Fakat je da svi kopiraju Modern Family fazon kad dodje do porodičnih komedija. plus igra onaj debeli retard sa naočarima iz Hot Tube Time Machine koga bi štipao za sise dok ne provrišti ko devojčica. Gde nalaze ove nove generacije komičara, nije mi jasno - sve sam kreten do kretena.  :frust:

Link to comment

MV5BMTAwMTU4MDA3NDNeQTJeQWpwZ15BbWU4MDk4

 

http://www.imdb.com/title/tt2980516/?ref_=nv_sr_1

 

Film pravljen da bi Redmejnu zaslužio Oskara. On, pa malo je reći briljantan.

 

Sama psihologija međuljudskih odnosa, šaltanje ljubavnih trouglova i naročito intimni otpor telesnom odumiranju, urađeno je prilično trapavo, te curi na sve strane, ali ko ima običaj da uživa u izuzetnoj glumi smeštenoj u okougodni kontekst prolećnog Kembridža, uz odgovarajuću muzičku podlogu, sve preporuke.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...