Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Gone girl. (na temu šta da se gleda)

 

+1 na postove oko Hardy-ja. Čovek je ubica.

 

Edit 2: meni najbolji u lawless.

moj utisak je da je The Drop skoro pa ponovljena uloga iz Lawless-a. Mislim, ne zameram, lezi mu. Samo primecujem.

Link to comment

odgledao i the interview i bio je veliko smaranje. jako proređene smešne stvari, mnogo praznila i fora kojih si se mogao nagledati u 17 njihovih prethodnih filmova.

jedino bilo dobra katy perry i što ova agentica cia liči na katy perry. al šteta što nisu imali pravu katy perry, to bi već bilo odlično.

što se tiče smeha, this is the end im je jedno 17 puta bolji

 

blago iritira što su krenule da se šilje patke oko slobode medije pa je postao svima interesatan i onda je naravno počeo da se traži neki veći smisao u filmu i eto njima još publiciteta i dodatne dosade po medijima.

inače meni lično je glupo napraviti film koji se izdrkava po autokrati sa atomskom bombom, koji je verovatno poslao u radni kamp ekipu koja je trebala da ga upozori da se ovo snima i spreči da ovo izađe na videlo.

čemu čačkanje takve mečke?

Edited by Ravanelli
Link to comment

blago iritira što su krenule da se šilje patke oko slobode medije pa je postao svima interesatan i onda je naravno počeo da se traži neki veći smisao u filmu i eto njima još publiciteta i dodatne dosade po medijima.

inače meni lično je glupo napraviti film koji se izdrkava po autokrati sa atomskom bombom, koji je verovatno poslao u radni kamp ekipu koja je trebala da ga upozori da se ovo snima i spreči da ovo izađe na videlo.

čemu čačkanje takve mečke?

A dobro je i to, zamisli kad za par godina reshe da naprave rimejk... 

Link to comment

Šteta što odmah nisu napravili isto sa Putinom. Na forumu bi se diskusija s putinoljubima vodila na politici, filmu, skupštinskom bifeu, minijaturama i fajtklabu.

 

ontopic: The Drop - fenomenalan.

Edited by McCabe
Link to comment

realno, fali severnokorejoljuba na forumu... da ne kažem kimoljuba

 

edit. a vidi avatar :D ti si za film

Edited by Ravanelli
Link to comment

мада интересантно да се за убијање ким џонг ила нису нешто бунили, бар се не сећам, сад да ли им је промакло или је син мало луђи, ко зна

Link to comment

Super mi je u The Dropu što sam, čim sam video pit bula, znao kuda priča može da ide ali uprkos tome sam se iznenadio raspletom u baru. 

 

Fenomenalna scena. I po prvi put mi je Noomi Rapace lepa u nekom filmu. 

Link to comment

 

 

Fenomenalna scena. I po prvi put mi je Noomi Rapace lepa u nekom filmu. 

to ide sa godinama. meni je bila lepa jos laaaane :fantom:

 

 

jel ima dojajan snimak dropa na torensima?

Link to comment

Super mi je u The Dropu što sam, čim sam video pit bula, znao kuda priča može da ide ali uprkos tome sam se iznenadio raspletom u baru.

 

 

Moj najveći problem sa the dropom je što se od samog početka telefonira u kakvoj su vezi saginowski i dani slave™ (aj da ne pišem baš sve za slučaj da neko ne može da odoli spojlerima). To mi je dosta umanjilo efekat kraja, a samog boba sam ceo film posmatrao kao sociopatu finih manira. Nešto posle kontam da to baš i nije trebalo tako...

 

Edited by Ruxin
Link to comment

Meni Noomi Rapace bila lepa u onoj sceni u onoj sceni u Daisy Diamond kada je straponom penetrira ona lezbejka rediteljka. Mislim, mislim da nisam homoseksualac, ali mi je ta scena baš bila seksipilna...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...