Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

bolji film. kenja fox.

 

 

Hardy je vrhunski glumac, jos jedan koji prakticno pravi filmove u kojima glumi, ko ga nije gledao u neverovatnom filmu Locke ne moze potpuno da shvati o cemu pricam.

pazarim upravo.

 

+++

kakav mu je ovaj warrior? 8.2 na imdb diže obrvu

Edited by Ravanelli
Link to comment

bolji film. kenja fox.

 

 

 

pazarim upravo.

 

+++

kakav mu je ovaj warrior? 8.2 na imdb diže obrvu

Taj Warrior sam slučajno gledao na tv-u - vrlo pristojan film, drago mi je da sam ga pogledao, samome mi ne bi palo napamet tako nešto da skidam. Skroz može.

 

edit - Film nema mnogo prostora za neku neviđenu glumu, ali Hardy je dobar, kao i onaj mladi australijanac.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Hardy je vrhunski glumac, jos jedan koji prakticno pravi filmove u kojima glumi, ko ga nije gledao u neverovatnom filmu Locke ne moze potpuno da shvati o cemu pricam.

 

Ja ne mogu da verujem da je Locke i Peaky Blinders radio isti lik. A i inace mu je filmografija dosta sarolika, ima ga na svim stranama. 

 

Locke genijalan. Tom Hardy bog. Kad vec poredimo njega i Bejla, to su dva glumca sa neverovatnim ocima. Sta se sve u njima desava, da se smrznes. 

Link to comment

Hardija prestadoh da pominjem jer sam sebi dosadila..ima covek i naslednika jack o'connell - starred up, this is england, unbroken - on je tu odradio posao iako je film los, andju bih peglom doterala, ni roger sa kamerom joj ne pomaze....anyway jack ce za par godina biti mega sve (plus je super cute i moj znak i hardi mu je jedan od inspiracija sto se i primecuje u starred up) ...

Link to comment

Šta je ovo? Na istom topicu treba na svakoj drugoj strani da se još i jebeno izvinjavam što još nisam imao priliku da gledam Foxcatcher...

 

Treba u potpis da stavim da još nisam gledao Foxcatcher i da uprkos tome ipak možda imam pravo da komentarišem dosadašnje karijere Benneta Millera i Stevea Carolla, iako nisam još imao priliku da vidim Foxcatcher...

Link to comment

Možeš, naravno.... kad se topic bude zvao "Filmove koje NISTE gledali", tamo su ovakvi postovi poželjni :)

 

A pošto se ovaj zove "Poslednji filmovi koje ste GLEDALI" ondak ne kudi konja kog jahao nisi! Nego, ti lepo do prve "trafike" pa prvo "pazari" film, pa na miru pogledaj pa tek onda javi utiske.

Link to comment

Bilo danas na teveu opet Tajm masin iz 2002, pa ja reko ajd da odgledam i oridjinal. A onda krenuo dalje na tu temu pa pogledao i Tajm after tajm. Vristo od smeha.

 

Jel ima jos nesto na temu Velsove masine da pogledam?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...