Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

adamse, sad kad si usao u posjed, mogao bi da prebacis muziku ispod serija, logicniji je redosljed film/serije/muzika nego film/muzika/serije :)

Edited by morgana
Link to comment

za danas samo jedan film Dallas Byers Club. 

 

Sjaaaaaajan film. :Hail:

 

E sad, u čemu je caka - ajd što je Metju pokidao, ali ja sam tek na odjavnoj špici ukapirao da je Rejlon, trandža i ortak Mekonahijev - Džared Leto...:Hail: :hail: padne mi na pamet da je on zaslužio oskara ko vrata za najbolju epizodu - a onda vidim da ga je i dobio  :jerry:  :jerry:  :jerry:  :jerry:  :jerry:

Link to comment

maločas na sinemaksu vrlo dobar "batler". priča o crnom čoveku koji je opsluživao u beloj kući od ajzenhauera do regana. vrlo dobro odigrane uloge bračnog para (vitaker i opra) i mnogo poznatih u epizodama.  film mi se dopao. ponoviće ga večeras u 8 na sinemaksu 2. koga zanima.....

Link to comment

the drop - odlična krimi prića u bruklinu. moram sada da gledam i prethodni roskamov film, rundskop.

 

čudi me da film nije mnogo pominjaniji.

 

film dosta poštuje gledaoca i nemam veće zamerke, osim...

 

 

...osnovne logike da marv nije tolio naivan da ne protpostavi da će čečeni nadgledati tako veliki drop ili da mlađi brat nije propevao

 

Edited by Ravanelli
Link to comment

the drop - odlična krimi prića u bruklinu. moram sada da gledam i prethodni roskamov film, rundskop.

 

čudi me da film nije mnogo pominjaniji.

 

film dosta poštuje gledaoca i nemam veće zamerke, osim...

 

 

...osnovne logike da marv nije tolio naivan da ne protpostavi da će čečeni nadgledati tako veliki drop ili da mlađi brat nije propevao

 

 

odlican. i odlicno se snasao lehejn u njujorku. meni je hardi fantastican, ne znam zasto mi je u glavi iskocilo poredjenje sa bejlom iz wrestlera. pojeo ga hardi ko malo dete.

 

a za spojler

 

pa pretpostavio je. ostao je kod kuce.

 

Link to comment

odlican. i odlicno se snasao lehejn u njujorku. meni je hardi fantastican, ne znam zasto mi je u glavi iskocilo poredjenje sa bejlom iz wrestlera. pojeo ga hardi ko malo dete.

 

a za spojler

 

pa pretpostavio je. ostao je kod kuce.

 

tigar u africi?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...