Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

daleko od tupljevine,  al' ajde, ti bolje znas, posto ga nisi ni gledao.

 

Uh, sarkazmom do čega samo da mi je znati, osim što teško da je Bennetu Milleru ovo prvi film, i dokazao je da mu moralno tupljenje nije strano. Ja da imam priliku da gledam film, odmah bi ga gledao, otaljao to mučenje ili se možda prijatno iznenadio u šta čisto sumnjam.

 

Naravno, razlog iz koga sam reagovao na film koji nisam gledao je prost: prilično favorizovanje filma na aktuelnim konkurisanjima za velike nagrade. Sve nominovane filmove nisam uvek u stanju da pogledam u tih mesec dana od početaka nominacija, pa do prvih dodela nagrade - tako da je prirodno da ponešto komentarišem pre nego sam gledao...

Link to comment

@djordje

 

Ja sam planirao reagovati ali zaboravih. Podrzavam! Padalo je i meni to na pamet...posebno kad posle mojih cuvara galaksije ili tako necega dodje zaki da okaci neki mjanmarski film snimljen triescetvrte, pa se osetim kao jos veci saban no inace. :(

Edited by Ruxin
Link to comment

I treba. :fantom:

 

 

 

Uh, sarkazmom do čega samo da mi je znati, osim što teško da je Bennetu Milleru ovo prvi film, i dokazao je da mu moralno tupljenje nije strano. Ja da imam priliku da gledam film, odmah bi ga gledao, otaljao to mučenje ili se možda prijatno iznenadio u šta čisto sumnjam.

 

Naravno, razlog iz koga sam reagovao na film koji nisam gledao je prost: prilično favorizovanje filma na aktuelnim konkurisanjima za velike nagrade. Sve nominovane filmove nisam uvek u stanju da pogledam u tih mesec dana od početaka nominacija, pa do prvih dodela nagrade - tako da je prirodno da ponešto komentarišem pre nego sam gledao...

 

Ajde lepo sad opljuni Capote-a, pošto u Moneyballu nema nikakvih moralnih pitanja, pa da izađemojednom na čistinu. I batali više te nagrade, koga je briga.....

Link to comment

niko nije reagovao osim tebe, što pretpostavljam da znači da ideja ipak nije prihvaćena.

 

Meni djeluje kao bolja ideja da se splituju topici za nove filmove čim se razvije neka diskusija.

 

ontopik: Mamula na rts-u. Užasan film u svakom pogledu, scenario, gluma i režija.

Link to comment

Uh, sarkazmom do čega samo da mi je znati, osim što teško da je Bennetu Milleru ovo prvi film, i dokazao je da mu moralno tupljenje nije strano. Ja da imam priliku da gledam film, odmah bi ga gledao, otaljao to mučenje ili se možda prijatno iznenadio u šta čisto sumnjam.

 

Naravno, razlog iz koga sam reagovao na film koji nisam gledao je prost: prilično favorizovanje filma na aktuelnim konkurisanjima za velike nagrade. Sve nominovane filmove nisam uvek u stanju da pogledam u tih mesec dana od početaka nominacija, pa do prvih dodela nagrade - tako da je prirodno da ponešto komentarišem pre nego sam gledao...

bzvz se zaleces i pricas u prazno. moze ti se :fantom:

Link to comment

odlgedah Fading Gigolo - podsetio me na Ikeu. Sve je lepo skockano, funkcionalno....al bre jeftino. Jbga, valjda tako mora kad žabar oće da snima film o jevrejima. Da nije Šeron Stoun, Sofije Vergare i mojih grešnih misli povodom trojke sa njima (koja je jedan od, opravdano :wicked;, glavnih motiva filma) ne bi ga nikad dovršio. 

Vudi Alen je em odrtaveo em ishlapeo em dokazao da samo u svojim filmovima ume da glumi, a Vanesa Paradi nema veze sa glumom, al makar i dalje lepo izgleda.

 

Jedini utisak mi Liv Šrajber koji polako postaje moj omiljeni glumac. Veliki kralj. :Hail:

 

Odgledah malopre i Mamulu. :Hail: ako izuzmemo urodjenu sklonost glumaca da preglumljavaju čim progovore engleski (valjda zato što su redom iskompleksirane seljačine) čista trešina, a ako ne oduzmemo - opet čista trešina. 

Miki Krstović je rodjen da glumi psihopate a ja sam navijao da bude neka scena brutalnog zlostavljanja Mićanovića ili makar da Sofija Rajovic pokaže sise. Nije se desilo niti jedno niti drugo, al makar Franko Nero ima bradu.  :jerry:

 

PS sinoć odlgedao i Taken 2 - nisam ni shvato da ga nisam odgledao još kad je izašao - glavni utisak - albanski kriminalci rodjeni i odgajani po gudurama Zapadne Albanije koji se zovu Marko, Mirko itd itd - da sam na mestu albanaca poslao bi krvavi peškir i sapun reditelju samo zbog ovoga - a reditelj se sasvim ugodno preziva - Megatron :Hail: 

Edited by steins
Link to comment

Ajde lepo sad opljuni Capote-a, pošto u Moneyballu nema nikakvih moralnih pitanja, pa da izađemojednom na čistinu. I batali više te nagrade, koga je briga.....

 

A, mogao bi da budeš malo pristojniji, kada već ne znaš što je Ajant odjeban sa sporta oko CR7, govana sektaških i zajebavanja sa moralnim pitanjima koja nameće Moneyball...

 

Mnogo si dosadan, zar ti nije novi tim pod starim imenom igrao večeras?

 

Kada KK Partizan igra u Evropi, ja pijem to veče, kao što je i red...

Link to comment

Boyhood - ne znam kako se kotira medju nominacijama ali navijam za njih. Solidna prica i briljantna gluma, osvezenje samo tako (tacno se prepoznaje da ne primenjuju metod) ...patricia a i ethan razbili

 

I origins...od ovog dvojica cahill i brit marling gledam sve, uvek imaju zanimljive poglede na svet. Brit je i dalje konstanta i ne zeli da rizikuje van svoje sigurnosti, sto mi smeta jer ima potencijal za dobre transformacije.

Edited by mustang
Link to comment

A, mogao bi da budeš malo pristojniji, kada već ne znaš što je Ajant odjeban sa sporta oko CR7, govana sektaških i zajebavanja sa moralnim pitanjima koja nameće Moneyball...

 

Mnogo si dosadan, zar ti nije novi tim pod starim imenom igrao večeras?

 

Kada KK Partizan igra u Evropi, ja pijem to veče, kao što je i red...

Čoveče, ti non stop lupetaš gluposti na ovom pdf-u - ne gledaš filmove koje pljuješ, a posle kad te uhvate, braniš se bezobrazlukom. Aman, dođi sebi malo, ponašaj se normalno.

I veoma sam pristojan, ne znam ni sam zašto.

Link to comment

Meni djeluje kao bolja ideja da se splituju topici za nove filmove čim se razvije neka diskusija.

to bi bilo dovoljno. recimo, posle 10 (zbog okruglosti) postova o nekom novogledanom filmu. posao za moderaciju.

Link to comment

Čoveče, ti non stop lupetaš gluposti na ovom pdf-u - ne gledaš filmove koje pljuješ, a posle kad te uhvate, braniš se bezobrazlukom. Aman, dođi sebi malo, ponašaj se normalno.

I veoma sam pristojan, ne znam ni sam zašto.

 

Nisam krio da nisam gledao ovaj film kao što ni ti nisi krio da nisi gledao Susanne Bier sa kojom si se zezao što sam gledao njen film. Dakle, sasvim smislen komentar oko Dolana i najnoviji film Millera, koje nisam gledao, naspram tvoga zezanja sa Bierovom, koju ti nisi gledao je dovoljno da zaključiš: ne gledaš filmove koje pljuješ.

 

A, ovo: a posle kad te uhvate, dno je od tobožnjeg zezanja osobe koja je sa šalom na Vi nikad ne gubeći iz vida pijedestal sopstvenog autoriteta. Besmislica, naravno da nikad nisam krio već otvoreno naglašavao šta nisam i šta jesam gledao i komentarisao u skladu i na nivou topica: uskoro dolazi jedan film, ono što nisam gledao...

 

Naravno, pravi razlog što si se baš sada okomio nije moje komentarisanje Foxcatchera koga još nisam imao priliku da gledam već Moneyballa koga sam itekako i nažalost gledao...

 

edit: I, zaista, ne znam ko te slagao da si u stanju da imaš ukus koji je suprotan mom...

Edited by Ajant23
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...