Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Nije kultni, ali je i meni baš drag. Kada je taj film u pitanju, uvek sam razmišljao o njegovoj isplativosti, praktično je snimljen na jednoj lokaciji, kontam da su mogli da ga snime za 7 dana, a kontam da je zaradio desetine miliona, možda i stotine.
Koštao 13, zaradio u Americi nešto preko 46. Ja volim takve filmove, najbolji primer mi je možda ovaj. Ne verujem da je imao ozbiljniju zaradu, možda od dvd izdanja, ali sam siguran da je koštao jako smešno.
Link to comment
Koštao 13, zaradio u Americi nešto preko 46.Ja volim takve filmove, najbolji primer mi je možda ovaj. Ne verujem da je imao ozbiljniju zaradu, možda od dvd izdanja, ali sam siguran da je koštao jako smešno.
Očekivao sam i više, kontao sam dok je kod nas došao do bioskopa, više je obrnuo... The Man From Earth sam gledao bar 5 puta, loved it every time.
Link to comment

Ne da mi edit, baš ste ga skratili sa tajmingom...Uglavnom, imdb kaže za phonebooth: Budget:$13,000,000 (estimated) Opening Weekend: $15,021,088 (USA) (6 April 2003) (2481 Screens) Gross: $97,837,138 (Worldwide)

Link to comment

@ GodfatherBarzini is dead. So is Phillip Tattaglia. Moe Greene. Stracci. Cuneo. Today I settled all family business so don't tell me that you're innocent. Admit what you did.A Carlo pocinje da place, zna sta ga ceka :Hail: , i kad Vito place nad Sonijevim telom :Hail: , i kad provale Tesia pa ga roknu :Hail: . Kakva filmcina i kakva glumacka ekipa.

Link to comment

flight - kida! denzel, standardno otkida.

krivo mi je malo zbog mene jer sam ga podrzao u sceni kada laze za dane kada se opijao i smrkao, ali kada je dosla na red koleginica, katerine i ispitivanje u vezi njenog lecenog alkoholizma [da li je ona popila vodku], tu mi je stala knedla i znao sam da nece da slaze, pa mi je bilo lakse :D.

Link to comment
Najbolja scena ikada! "Da li se odrices Satane?" Majkl: "Da"... :Hail:Koni " ubio si mi muza, a postao si kum nasem detetu"... Kej" da li je to istina, Majkl?"Majkl "Ne" :Hail:
Najbolja scena ikada je kada ga Fredo moli za oproštaj, na kraju ga grli, a dok ga grli Michael gleda "pomoćnika" sa pogledom koji sve govori...
Link to comment
Najbolja scena ikada je kada ga Fredo moli za oproštaj, na kraju ga grli, a dok ga grli Michael gleda "pomoćnika" sa pogledom koji sve govori...
Zar to nije u 2. delu? Edited by Sam Spade
Link to comment

Najbolja scena je kraj prvog dijela kada Kej, nakon što je povjerovala Majklu da ne zna za ubistva, iz druge prostorije gleda kako mu prilaze i ljube ruku sa divljenjem. Nakon toga Al Niri prilazi i zatvara vrata, za mene, možda i najbolja scena ikad snimljena.

Link to comment

Pa onda ona scena u bolnici, kada je Vito upucan, i Majkl dolazi, nema nikog, a on kaze: Don't worry Papa, I'm with you now. I poljubi mu ruku. Majklova inicijacija :) Pa posle toga kada on i Enzo the Baker stoje ispred i glume opasne momke da bi ovi pomislili da Vita gore cuvaju... Antologijska.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...