Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Pogledah taj The Drop. Sta znam, meni bio ok, mada vidim i hejta po forumu. Nije to sad neko remek delo, ima dosta rupa u scenariju, ali dovoljno je da je Gandolfini pricao u ogledalo 90 minuta i ja bih uzivao. Ako se ne varam ljudinin poslednji film koji je snimio :cry:

 

Hardy se fino potrudio sa NY akcentom, mada ne bas njegovo najbolje izdanje. Zato je Belgijanac u ozbiljnom naletu.

Edited by ducca
Link to comment

ja hardija tj boba kojeg igra poznajem u RL. isti isti.

 

congress je ok kad udje u drugu dimenziju. zainteresovao me je za pricu lemovu.

 

i tek sad otkrijem the limits of control *****

Link to comment

Pogledah taj The Drop. Sta znam, meni bio ok, mada vidim i hejta po forumu. Nije to sad neko remek delo, ima dosta rupa u scenariju, ali dovoljno je da je Gandolfini pricao u ogledalo 90 minuta i ja bih uzivao. Ako se ne varam ljudinin poslednji film koji je snimio :cry:

 

Hardy se fino potrudio sa NY akcentom, mada ne bas njegovo najbolje izdanje. Zato je Belgijanac u ozbiljnom naletu.

 

Ok je drop, ja ga nisam hejtovao više sam žalio propuštenu šansu da bude nešto vanredno odlično. Odličan je hardy ne zajebavaj. Ali belgijanac je totalno ludilo, stoji. Gledam film i razmišljam koji je čoek u pitanju, znam da mi poznat a baš je upadljivo izdominirao....posle vidim da je car iz bullheada, makes sense. :)

Edited by Ruxin
Link to comment

20z9oip.jpg

 

Winter sleep (2014)

 

Odličan Cejlan, kao i uvijek. Jako bogato ispunjeno 196 minuta - možda se u jednom momentu tokom razgovora sa ženom učinilo da je dijalog predugačak, sve ostalo je ukomponovano bez greške. I ti neki sitni detalji koji lako mogu da se propuste na prvo gledanje, recimo, položaj kod sjedanja koji Ajdin zauzima pri odnosu sa njemu podređenim, koji asocira na prezir i aroganciju. Ili kada u momentu trenutak pred rastrojstva žene uzima da žvaće grisine. Ajdin se tokom filma razotkriva korak po korak, da bi na kraju i sam autor kroz ispad pijanog učitelja poručio koji je njegov stav u vezi kupovine savjesti.

Link to comment

Ok je drop, ja ga nisam hejtovao više sam žalio propuštenu šansu da bude nešto vanredno odlično. Odličan je hardy ne zajebavaj. Ali belgijanac je totalno ludilo, stoji. Gledam film i razmišljam koji je čoek u pitanju, znam da mi poznat a baš je upadljivo izdominirao....posle vidim da je car iz bullheada, makes sense. :)

 

Taj rad, morao da odem na imdb da se podsetim. A tek sto nju nisam prepoznao iz trilogije Dragon Tattoo :isuse:

Link to comment

Pogledao The Interview. Fenomenalno. Jako kao SuperBad. 

 

Ne mogu da se odlučim ko mi je veći car. 

 

Mnogo mi je jako forumsko utrkivanje da se napiše da je film sranje gore ne severnim topicima. :D

Link to comment

Imam jedan predlog.   :)

 

Ne bi bilo loše da se otvori posebna tema za nove filmove, s obzirom da je postalo već veoma učestalo da se na ovoj temi piše uglavnom o novim filmovima gde onda osim rasprave stižu i pitanja tipa: gde si gledao?, jel ima da se "kupi"? itd..

 

Nekako se, po mom mišljenju, izgubila draž gledanja i rasprave o filmovima bez obzira na datum, odnosno godinu proizvodnje. Ovo se često dešava kada se recimo približava zlatni globus i nominacije za oskara...I inače, najviše se komentarišu novi filmovi koji su tek izašli od čuvenog producenta yify-a ili ganool-a, dok ovi ostali, filmovi starijeg datuma, nisu baš tako često tema za neke duže rasprave.

 

Svake godine je sve veća i veća produkcija, sve više ima snimljenih filmova, pa tako se i ne stiže da se pogleda nešto starijeg datuma jer stiže novi fury, interstellar, gone girl...i na desetine drugih.

 

Moj predlog je, recimo, da se otvori neka posebna tema koja bi se zvala "Poslednji novi film koji ste pogledali" ili nešto slično tome.

 

Pretpostavljam da ovaj moj predlog neće proći, ali reko' ajde makar da pokušam. :)

 

 

Inače moj poslednji novi film koji sam pogledao je "The Drop", i moji utisci su sledeći: Prilično dobra glumačka ekipa (tom hardy,gandolfini..) koja je pokušala nešto da izvuče od prosečnog i u nekim momentima prilično dosadnog scenarija, na kraju uspela da od njega "napravi" solidan film.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

2015.ta je, pa odlucih da odgledam riran trilogije Povratka u buducnost danas na abcfejmiliju, i time se i ja bar secanjima vratim u osamdesete :)

 

 

Steta sto nemamo leteca kola danaske, demn.

Link to comment

The Step Brothers, prolazna ocena za ljubitelje Vila Farela, ima par glupih momenata ali i par smešnih, prelazna ocena za momente dokolice.

Sa druge strane After The Wedding, dobra Danska porodična drama sa /opet/ sjajnim Mikelsenom (i dalje čekam loš film sa njim, za sada svi nadprosečni), dobra gluma i zanimljiva priča bez nekog posebnog raspleta ali i tako poseduje potrebnu težinu. Preporuka.

Link to comment

Imam jedan predlog.   :)

 

Ne bi bilo loše da se otvori posebna tema za nove filmove, s obzirom da je postalo već veoma učestalo da se na ovoj temi piše uglavnom o novim filmovima gde onda osim rasprave stižu i pitanja tipa: gde si gledao?, jel ima da se "kupi"? itd..

 

Nekako se, po mom mišljenju, izgubila draž gledanja i rasprave o filmovima bez obzira na datum, odnosno godinu proizvodnje. Ovo se često dešava kada se recimo približava zlatni globus i nominacije za oskara...I inače, najviše se komentarišu novi filmovi koji su tek izašli od čuvenog producenta yify-a ili ganool-a, dok ovi ostali, filmovi starijeg datuma, nisu baš tako često tema za neke duže rasprave.

 

Svake godine je sve veća i veća produkcija, sve više ima snimljenih filmova, pa tako se i ne stiže da se pogleda nešto starijeg datuma jer stiže novi fury, interstellar, gone girl...i na desetine drugih.

 

Moj predlog je, recimo, da se otvori neka posebna tema koja bi se zvala "Poslednji novi film koji ste pogledali" ili nešto slično tome.

 

Pretpostavljam da ovaj moj predlog neće proći, ali reko' ajde makar da pokušam. :)

 

 

Inače moj poslednji novi film koji sam pogledao je "The Drop", i moji utisci su sledeći: Prilično dobra glumačka ekipa (tom hardy,gandolfini..) koja je pokušala nešto da izvuče od prosečnog i u nekim momentima prilično dosadnog scenarija, na kraju uspela da od njega "napravi" solidan film.

pa otvori bajo
Link to comment

prekinuo sam the interview posle 20 minuta. uzasno nesmesan film, kao da su se truduli da naprave ovakvo govno. pmaze i to sto je franco uvek iritntan do negledljivosti.

 

gone girl je fenomenalan

Link to comment

prekinuo sam the interview posle 20 minuta. uzasno nesmesan film, kao da su se truduli da naprave ovakvo govno. pmaze i to sto je franco uvek iritntan do negledljivosti.

Link to comment

nemate pojma. obojica.

 

240C9C5E00000578-2873750-Statement_selfi

 

Ps. Film počinje da bude spektakularan od dela u kom se producent ozbiljnih vesti sprda sa Setom Rogenom. Sve verbalne zavrzlame su na Roghan-Franco nivou ako ne i iznad. RL reference na nekenjanje su smisleno ubačene. Keti Peri u tenkovskoj sceni - standardna njihova sprdnja sa estradom. Momenat u kome se odlučuju da ne ubijaju po CIA nalozima, već da rade intervju - takođe prejak. Jasna je poruka da snajkini koncepti ne rade, Kima su ubili njegovim tenkom. Završetak fima u kome imamo producenta ozbiljnih vesti kako navija za Dejva - zaokruženo obraćanje sasušenim američkim medijima. Vidimo se u zabavnoj budućnosti. 

 

E sad jebiga, kome su inače iritantni... Nije za njega. :)

 

Ps2. Zaboravio sam na LOTR fazone. :lol: 

Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...