Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

u ciklusu pobedimo nesanicu vec odgledanim filmovima na red sinoc dosao the wicker man, i dalje je fenomenalan, a ona plava cerka krcmara je jedna od jacih riba ikad.

 

To bi ona Svedjanka?

Link to comment

Pa sad da ne otkrivam pricu,samo jedan fail, ko su ti krimosi,zasto to rade,odakle im podaci ??Traljavo..

Bivsi panduri, psihoticne osobe koje su imali uvid u razna dosijea svercera droge...

 

Molim moderatora da se moj odgovor ubaci u spojler jer to ne mogu preko telefona. Hvala.

Link to comment

zajebaste me da rentiram walk among the tombstones. lose jbg, skoro pa skroz. 

 

I ja sam odgledao. Nije baš skroz loše, al jedva da se može reći i da je prosek žanra. 

 

Btw, kraj je stvarno mnogo glup. 

Link to comment

sinoć prvi put pogledao Soul Kitchen, lepo mi je legao, dobra mjuza, dobra zajebancija, dobre njuške, jedino što je tokom filma na Cinemaniji emitovano 6-7 blokova reklama pa sam pred kraj filma odlutao i koncentrisao se na nešto drugo

 

02.jpg

 

 

U nedostatku dobrih preporuka krenuo u akciju poslusajmo drugove forumase. Ovaj mi je bio prvi na listi.

 

Dobra zezancija - muzika i klopa :wub:

Link to comment

Bas me razocarao Boyhood. Limunada od skoro tri sata, bez emocija, bez glume, jednostavno te ostavi iznenadjenog, i sta, to je to?  Uz svo uvazavanje za 12 godisnji rad na filmu, ne vidim apsolutno nista sto bi opravdalo ovoliki hajp, pogotovo ne navodne teorije rezisera o besmislenosti zivota ili relativnosti vremena. Veliko Cvrc!

Svaki insert iz zivota junaka je nedorecen od najsitnijih nedaca u odrastanju do konacnog preispitivanja o smislu zivota. Cvrsto stojim iz toga, da  najbezazlenija romanticna komedija moze vise odgovora da pruzi o zivotu od ovog ubrzanog big brother-a. Smetala mi je odluka rezisera da glavna uloga bude svo vreme na ivici autisticnosti, valjda je time hteo da ostavi prostor gledaocu da razmislja sta i kako.      

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...