Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Bad Neighbors - најглупљи филм године.

 

Into the Storm - најглупљи филм године.

 

Преносим оно што сам помислио након гледања, а срећом те сам их гледао овим редом па за оба могу да напишем исто.

Link to comment

ja samo da potvrdim za un prophete, fenomenalan film. 

 

скоро сви Одијарови филмови су ремекделца, мој омиљени је "Откуцај...."

Link to comment

A Walk Among the Tombstones (2014)

 

http://www.imdb.com/title/tt0365907/?ref_=fn_al_tt_1&licb=0.39376234472729266

 

 

dobar je. scenario i režija su solidni, gluma je dosta dobra. sve u svemu klasičan triler koji zadovoljava većinu gledalaca. ajde i to da kažem, sada već klasični liam neeson film :)

 

Film je uglavnom sranje.Prica puca po savovima,a rezija je konfuzna i film ne drzi paznju kako bi trebao jedan triler.Svakako zaobici

Link to comment

Blood Ties prilično razočarava, naročito ako se uporedi sa odličnim Ne le dis a personne. Ima propusta u scenariju, providi se konstrukcija. Bratska tema nije dovoljno izbalansirana u odnosu na akcione scene, pa se čini suvišnom, a kao najbitnija je. Najbolje u filmu je rekonstrukcija epohe, kostimi i muzika. I dobro, Marion Kotijar, ali to nije ništa novo. S druge strane, ne sećam se filma u kome mi je Mila Kunis bila manje seksi.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

To mu je najgori film. Les petits mouchoirs je isto mnogo bolji...
 

Oprosti ako si se našao uvređenim, ali to mi nije bila namera. Evo lat. Nolite iacere margaritas ante porcos (iz Jevanđela po Mateju)
Za ono sve ostalo, zaboravi. Više nije ni važno.

 
U tvom novostečenom duhu, lepa preporuka za tebe: Gary Wheeler, dva filma: The List (2007), The Trial (2010), jedan sa Malcolmom McDowellom, drugi sa Matthewom Modineom. Ovo stvarno ne bih nikom drugom preporučio, ali čini mi se da ti hvataš dužinu njegovog talasa...

Edited by Ajant23
Link to comment

Obavezno gledaj. Ali, problem je što Blood Ties naprosto boluju od previše problema koji prate Jamesa Graya. On je ovde samo radio na scenariju skupa sa Canetom, ali uspeo je nažalost da ostavi preveliki trag na filmu. Nisam nešto protiv Graya, ali me njegovi filmovi uglavnom ostavljaju hladnim: priče inskonstruisane, bez nadahnuća koje bi pronašlo makar kakvu usvrhovljenost, uglavnom tu ostaje samo skica glavnog ženskog lika kao povod za glumicu i, kroz svest da je prošla, obris jedne epohe kao blaga onirija.

Link to comment

Dobar je St. Vincent, laka uloga za Bill Murray-a, mislim ladno bih i ja mogao da glumim matorog drkadziju. Na momente vrcavi dijalozi, pa predvidivosti koliko hoces, malu glumcinu nepravedno zapostavili na plakatima, kako zbog same poente price, tako i zbog samog glumackog ucinka. Naomi Watts, totalno nepotrebna u filmu, bar ovako karikaturno, zaista smeta.

Gledajte, ja sam kriv, ako vam se ne svidi.

 

fino je legao veceras ovaj emo film

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...