Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Pa gledaj Teda, ako već nisi.Edit: Može i Đef, ali to je pomalo depresivan filma. Nije baš lajt komedija.

Edited by Syme
Link to comment
seven psychopaths - superzabavan.
izvini, ne da je plitko već je govnjivo blato, a em je dosadno. pisac i režiser je stipendista velikih govnara. a taj imdb ocenjuju klinci koji sutra izlaze na ulicu sa utokama jer znaju da je to kul i zabavno
Link to comment
Sinisterhttp://www.imdb.com/...ref_=fn_al_tt_1Nisam neki ljubitelj horora ali je ovaj skroz OK. Preporuka za ljubitelje ovog žanra.
Uh, počeh da gledam ovaj Sinister, pa se vrlo sneveselih i prekinuh film na pola. Što sam stariji, to mi je niži prag tolerancije na izvesnu vrstu filmova - true crime i tome slično.Film je inače odličan, ali ima jednu užasno onespokojavajuću atmosferu i, kako je primetila moja lepša polovina - za razliku od uobičajenih horora koji jump-scare-ovima oslobađaju tenziju, ovaj zapravo sve vreme dodaje tenziju, bez ikakvog otpuštanja. I onda ti u jednom trenutku dođe malo previše.Dakle, ne gledati kasno noćom. Edited by Syme
Link to comment
izvini, ne da je plitko već je govnjivo blato, a em je dosadno. pisac i režiser je stipendista velikih govnara. a taj imdb ocenjuju klinci koji sutra izlaze na ulicu sa utokama jer znaju da je to kul i zabavno
sta ovo znaci?
Link to comment
Pa gledaj Teda, ako već nisi.Edit: Može i Đef, ali to je pomalo depresivan filma. Nije baš lajt komedija.
ted mi je bio nevidjeno govance.sve dobro u filmu stalo je u 2 minuta trejlera.a jeffa smo krenule da gledamo... i bas je bio no go.yes mana gledala.zavrsile na hickoku, nestrpljivo cekam the master.a da, linkoln... ddl je super. ali evo, ja sam taj film gledala dva dana... jer ne mogu da sedim 3 sata i da ga gledam u cugu. i nije mi nesto.a ni zero dark thirty.
Link to comment
nema šansone da u cugu odgledam film koji traje tri sata
to i mene muci.a ide mi se u bioskop da pogledam.
a da, linkoln... ddl je super. ali evo, ja sam taj film gledala dva dana... jer ne mogu da sedim 3 sata i da ga gledam u cugu. i nije mi nesto.a ni zero dark thirty.
Od jednog čo'eka:Florentina Hubaldo, CTE, 360 minuta,Batang West Side, 315 minuta,Melancholia, 450 minuta,Siglo ng pagluluwal, 360 minuta,Kagadanan sa banwaan ning mga Engkanto, 540 minuta,Heremias: Unang aklat - Ang alamat ng prinsesang bayawak, 540 minuta iEbolusyon ng isang pamilyang Pilipino, 540 minuta.
Link to comment
ted mi je bio nevidjeno govance.sve dobro u filmu stalo je u 2 minuta trejlera.a jeffa smo krenule da gledamo... i bas je bio no go.yes mana gledala.zavrsile na hickoku, nestrpljivo cekam the master.a da, linkoln... ddl je super. ali evo, ja sam taj film gledala dva dana... jer ne mogu da sedim 3 sata i da ga gledam u cugu. i nije mi nesto.a ni zero dark thirty.
obavezno da gledas "dete sa biciklom" brace Dardenne
Link to comment
sta ovo znaci?
da ebaloriram:- nazvati komedijom film u kojem se 5-6 psihopata jure i ubijaju uz onakve scene... to je killing funny, ko li mu samo dade pare za film?- klinci sami sebe ubede da je to ok, ako ništa drugo moraš da se družiš sa psihopatama i da ih prihvatiš kakvi jesu- ne umem uvek da shvatim ovakav žanr, ne vidim dovoljno jasno tu ironiju štaliveć
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...