Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Dva malo-poznata filma, čije ocene na IMDB-u su preciznije ako se gledaju u ogledalu.
 

Stay Hungry (1976) Potcenjen film! Mešavina komedije i drame, a zanimljivo je da je ovo prva veća uloga Švarcenegera. Za ljubitelje bodibilding kulture a i mnogo više od samog sporta. Verovatno se posle ovog filma izrodio i sjajan dokumentarac godinu dana kasnije; "Pumping Iron".

22090752447.jpg

 

The Last of Sheila (1973) Ovaj me razočarao, a polagao sam velike nade u ovaj nepoznat i po meni sa pravom zaboravljen film.  Baš pretenciozno i predvidljivo. Nabacane informacije i bez nekog smisla. Loše urađeno... Jedini utisak na filmu je mala uloga Rakel Velč...

lastsheila11.jpg

Link to comment

Kontakt je jedan od najboljih Sc Fi-eva ikad. Gledao sam ga bukvalno 10+ puta, nikad da dosadi. Redak slučaj kada je film bolji (ili barem zanimljiviji) od knjige. Tačnije, to mi je inače jedan od dražih filmova.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

nldap_poster.jpg

 

Kakvo remek delo!!! Od price (skoro nisam gledao ovako dobar triler), preko perfekten rezije i glume. Muzika sjajna. Jaka devetka. Kristin Skot Tomas kao plavusa :wub:

najavljen za večeras na studiu b, posle vesti u 22. ko nije gledao, neka ne propusti

Link to comment

odlican, svake godine ga poneko ovde otkrije ;)

 

Zao mi sto nisam ranije, do sad bih ga odgledao jedno 5 puta :)

 

edit: Jugoslav Pantelic cita ppp

Edited by John Coltrane
Link to comment

nldap_poster.jpg

 

Kakvo remek delo!!! Od price (skoro nisam gledao ovako dobar triler), preko perfekten rezije i glume. Muzika sjajna. Jaka devetka. Kristin Skot Tomas kao plavusa :wub:

odličan film. želim da imam briarda. skočio sam do kujne u jednom trenutku pa nisam skontao situaciju oko avio karata za buenos aires...

hvala mr geprate za obaveštenje :)

Link to comment

Under the skin >>> Lucy, i što se tiče Skarlet, i inače.

 

Ovaj post već letimičnom uočavanjem znaka: ">>>", kao i logičnim poređenjem Glazera i Bessona, sam po sebi već predstavlja jedno zaokruženo i konačno ishodište smislenog procesa, ipak odgovaram na njega zato što volim delfine...

Link to comment

Guardians of the Galaxy - Solidna zabava.

 

In The house (Dans la Maison) - Sjajna atmosfera, film prosto uvlači u priču od samog početka i praktično ne prestaje do samog kraja. Očekivao sam bolji kraj, upečatljviji, ali i ovako dosta dobar!

 

Back to Paradise - stariji film iz 1998. u kome imate raritetnu priliku da vidite Vinsa Vona u ozbiljnoj ulozi. Vredi overiti.

 

Predestination - nem pojma šta bilo na kraju :(

Link to comment

Fury - јој које говно од филма, ратне сцене из тропик тандера изгледају као да су из документараца наспрам овога

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...