Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Да су дали Арону Соркину да напише сценарио за Филомену можда бих издржао можда и више од 20 минута. Овако је у рангу тв драма, кукавичјег позоришног јајета од формата, што и објашњава маестрално пренемагање и преглумљивање Денчове и непрестано брбљање и издахе свих редом. Јефтин патос.

Link to comment

prosto mi neverovatno da može nekome ko iole prati film Džudi Denč da bude otkrovenje. ta žena je maestralna decenijama unazad.

a  kao filomena je stvarno genijalna

 

Pa sta cu, nije me filmski put nesto vodio ka njoj. Eto ti sanse da mi nesto preporucis sa njom ;)

Link to comment

november man

 

jedini razlog zbog koga sam ga kupio™ i uz malo muke pogledao je lokacija na kome je sniman. bg i hn, meni dva omiljena grada, niti jedan drugi razlog ne postoji zbog kog bi ga trebalo pogledati. 

bg mu dodje kao islamabad, a hn :wub: može da glumi i mediteran, a može i švajcarsku

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Pa sta cu, nije me filmski put nesto vodio ka njoj. Eto ti sanse da mi nesto preporucis sa njom ;)

paaa ima toga :fantom: .

mozda nije sve po tvom ukusu, al obavezno gledaj Notes on the scandal. i dzudi i blansetova su fenomenalne. Marigold hotel je takodje super, na onaj divni britanski dirljiv, al ne patetican nacin. a tu je i klasik Soba s pogledom

Link to comment

juče na šljaci u nekom idiotskom, podnevnom, terminu ukačim tv film the scarlet and the black skoro pa remek delo, priča iz II ww po istinitim dogadjajima. džon gilgud, gregori pek, kristofer plumer, muzika enio morikone.

 

ogromna preporuka

M-RLDV-5620225.jpg

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...