Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Fading Gigolo (2013)

 

Cudi me da ima ovako nisku ocenu, sasvim opusten i zabavan film...Woody samo glumi, a imam osecaj kao da ga je on napisao i rezirao, Turturro odlican...ipak najjaci utisak su Sharon & Sofia :wub:

kontam da je Vudi pisao svoj tekst :D super film. baš mi je legao. voleo bih da postoji serija sa ovakvom atmosferom i svakodnevnim dogodovštinama Virdžil Hauarda i Den Bonga a ja to da ispratim poput voajera.

Link to comment

aj lebati nauci i taj drugi deo, prvi si postdoktorirao. 

ne znam zasto tebe to interesuje. kad kazem zanimljiv, mislim na to da provocira misljenje. ja iz tvog opusa nisam steko utisak da razmisljas.

Edited by fancy claps
Link to comment

sto se ljutis jeboga?

 

bolje ja kao drugar da ti kazem nego neko drugi.

 

da ti dokazem, aj samo izbaci sve te reference iz bilo kog tvog posta. i sta ostaje? 

 

govno na kisi :(

Link to comment

ljutim se jer si me napao a nema potrebe. ti i ja imamo toliko razlicite poglede na te stvari umetnicke da je glupo da me napadas. sta sad kao ne znas da su meni tvoji postovi bezvredni?! pa ti opet ne skrecem paznju na to. misim nije lepo da tako pricas s ljudima. ako te je nesto pogodilo, zadrzi za sebe ako vec ne mozes da artikulises u uljudan post.

 

 

i da, referenca u ovom postu, jedna jedina, tu je zato sto mi je bilo zabavno. da pisem nesto ozbiljno, ne bih stavio referencu na rusela, naravno. ako ti je tako lakse.

Edited by fancy claps
Link to comment

pa ne napadam te, nema sta da se napada, pisem za tvoje dobro, kad se vec trudis da pises pretenciozno, lepo bi bilo da to cinis na zanimljiv nacin.

ono, jednom u zivotu.

 

i ne verujem da mislis to sto si napisao. samo si bez razloga kivan i projektujes se :(

Link to comment

i kad stalo tako editujes, ispada da si nervozan.

nemoj biti nervozan :(

 

dobro. ako pocinjemo s vucicevim forama, da se razilazimo.

 

idem ja sad kod vasudeve na forum, tamo me vole.

 

zbogom.

Link to comment

pa ne napadam te, nema sta da se napada, pisem za tvoje dobro, kad se vec trudis da pises pretenciozno, lepo bi bilo da to cinis na zanimljiv nacin.

ono, jednom u zivotu.

 

 

zasto? ja bas volim nezanimljive pretenciozne smarace, a ovoga si oterao.

 

 

ajde sad ti lepo pisi kao on, uljudno i sa po 3 reference u postu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...