Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Veceras gledao italijanski Human Capital. Bilo zanimljivo da vidim Valeriju Bruni na maternjem jeziku, sjajna je glumica. Ne znam kako ce da stari utisak, ali meni je ovaj film odlican.

Link to comment

Veceras gledao italijanski Human Capital. Bilo zanimljivo da vidim Valeriju Bruni na maternjem jeziku, sjajna je glumica. Ne znam kako ce da stari utisak, ali meni je ovaj film odlican.

 

i od mene preporuka. odličan film.

Link to comment

:) Pretrazila sam bila pdf Film, ocito ne bas temeljito.

 

uvek probaj pretragu po imdb kodu (poslednja stavka u linku)

The Lunchbox --> imdb.com/title/tt2350496 --> znaci trazis --> tt2350496

 

na ovaj nacin mozes da nadjes film cak i ako je njegovo ime pogresno otkucano --> neki film

 

sta je tvoj predlog?

kako organizovati?

 

- obrisati ovaj topik, pinovati "(totalna) preporuka" i "(totalna) antipreporuka"

- zabraniti svaku raspravu na njima (ako ti se ne svidja film koji je neko ishvalio na preporuci, odes "prekoputa" na antipreporuku i ispljujes ga ... ionako svaki drugi film ima svoju temu, pa ako bas mora, nek se tamo vode diskusije)

- obavezno imdb linkovanje

- smrtna kazna permaban za otvoren spoiler

 

sa ovim malim izmenama ovaj podforum bi bio daleko prakticniji.

recimo, odes na "preporuku", trazis ime/kod filma --> dobijes listu svih forumasa kojima se svidja

...

(just my 2 cents)

Link to comment

jel gledao netko indijski "Lunch box" iz 2013? Jednostavan, sarmantan film, meni ostao dobar okus.

Meni je taj film baš, baš dobar! Danima sam o istom mislila.

 

Sinoć gledala:

"La Belle et la Bette" (2014) francuski - "Lepotica i zver"

Baš mi bio divan!

Edited by fluffy
Link to comment

uvek probaj pretragu po imdb kodu (poslednja stavka u linku)

The Lunchbox --> imdb.com/title/tt2350496 --> znaci trazis --> tt2350496

 

na ovaj nacin mozes da nadjes film cak i ako je njegovo ime pogresno otkucano --> neki film

 

 

- obrisati ovaj topik, pinovati "(totalna) preporuka" i "(totalna) antipreporuka"

- zabraniti svaku raspravu na njima (ako ti se ne svidja film koji je neko ishvalio na preporuci, odes "prekoputa" na antipreporuku i ispljujes ga ... ionako svaki drugi film ima svoju temu, pa ako bas mora, nek se tamo vode diskusije)

- obavezno imdb linkovanje

- smrtna kazna permaban za otvoren spoiler

 

sa ovim malim izmenama ovaj podforum bi bio daleko prakticniji.

recimo, odes na "preporuku", trazis ime/kod filma --> dobijes listu svih forumasa kojima se svidja

...

(just my 2 cents)

Sorry Boogie, znaš da te gotivim, ali apsolutno sam protiv ovoga. Prvo i najbitnije - ovo je diskusioni forum. Ako se o nekom filmu povede ozbiljna diskusija na ovom topiku, nemam ništa protiv da se napravi split, međutim usputna diskusija, osvrti na film koji je neko pomenuo, razna mala "šaranja" po povodu ovog ili onog filma, to je ono što forumu daje život. Inače će nam se ovaj pdf pretvoriti u pdf "Muzika", samo će kačenje plakata zameniti kačenje linkova sa jućuba.

Drugo, nisu svi filmovi "totalna preporuka" ili "totalna antipreporuka" - često ni ne bih mogao da se tako odredim prema filmu, već imam nešto da napišem što po suti ne opredeljuje film kao dobar ili loš.

Za imdb linkovanje se slažem, ali toga se manje više i svi pridržavaju. I za spojlere, na ovom topiku, dok na topicima konkretnih filmova naravno nisu potrebni. Mada mislim da je dovoljno da se kaže da će biti spojlera, ne moraju da se stavljaju fioke i vodi šifrovana diskusija kroz spojlere.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...