Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Da, pirati su potonuli ali to se dešava. I, kao što maheem kaže, izroniće opet.S druge strane, srpski pirati su podigli belu zastavu i deluje kao da su oni zauvek otplovili :(

Link to comment
kako je samo los novi bond, glava me zabole.
Što?Ima možda samo pet, šest, većih zamerki :DJa sam mislio da će biti mnogo manje Bond no što, fakat, jeste. E sada što meni taj klempavi kepec nije baš glumac za Bonda, jebiga, nisam šiparica pa ne razumem njegovu životinjsku privlačnost valjda ili tako nešto. Ako sam ja dobro shvatio njihov shuffle sledeći je munrejker.Django dobar, čak toliko da je kolega rekao da je Tarantino postao komercijala :lol:BTW, izašao tri i po časovni blood and chrome, što je dva sata duže od webizoda sabranih, samo ne mogu da ga napecam.
Link to comment

Gledao "DJANGO - Unchained"Nekad pomalo preterano brutalan, ali efekat je zeljen, ima i dosta komike, ma klasisni Tarantino, fini "hommage" Western zanru...Glumci su dosta dobro odradili role, Jammie, Leo,... Waltz je opet geniajalan iako igra istu rolu kao u "Bastardsima" samo sto je sada totalni pozitivac....Jedino sto mi se nije svidelo su dve tri pesme koje su malo pokvarile inace (kao i uvek kod Tarantina) odlican Soundtrack jer jednostavno ne pase (rap bum bum npr...)Bilo kako bilo, skoro tri sata su prosli kao nista, topla preporuka, moze i za dame, film je ipak ljubavna prica :-)ps. ima na icefilms.info ko hoce da skine a nema ili nezna gde...

Link to comment

koje dve tri pesme? cak i onaj rep je nekako totalno lego.... inace mrzim rep........ da ne govorim kako Betovenova Eliza prati Doktorov breakdown :Hail: ovo samo Tarantinu mozh da uspe, da napravi odlican neo-spaghetti western sa svim ostalim primesama i da to sve odlicno funkcionise

Link to comment

De.Rouille.et.D.os. jea rokenrol nema zezanjaglumicu sam vidjala ranije ali mi je i pored dovoljno karakteristicnog lika ostala u maglovitom secanju. posle ovoga cu je sigurno bolje upamtiti.glumac zivotinja. sjajan lik.

Link to comment

Alex Crosshttp://www.imdb.com/title/tt1712170/?ref_=fn_al_tt_14.8? Pre bih rekao izmedju 6.5 i 7.0Sinisterhttp://www.imdb.com/title/tt1922777/?ref_=fn_al_tt_1Nisam neki ljubitelj horora ali je ovaj skroz OK. Preporuka za ljubitelje ovog žanra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...