Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

:) Pretrazila sam bila pdf Film, ocito ne bas temeljito. Ovaj topik je btw. postao preogroman, bas se tesko snac ako nisi tu svaki dan. Sad nesto razmisljam jel bi se dalo to nekako organizirat da bude lakse za pretrazit i nadovezat se na diskusiju?

Link to comment

:) Pretrazila sam bila pdf Film, ocito ne bas temeljito. Ovaj topik je btw. postao preogroman, bas se tesko snac ako nisi tu svaki dan. Sad nesto razmisljam jel bi se dalo to nekako organizirat da bude lakse za pretrazit i nadovezat se na diskusiju?

 

sta je tvoj predlog?

kako organizovati?

Link to comment

sta je tvoj predlog?

kako organizovati?

O, gazda je doma, odlicno!

 

Sta mislite da se odvoji diskusija o novim filmovima iz zadnje 2 godine (prosla i tekuca) u poseban topik? A ostali filmovi da se i dalje komentiraju na jednom zajednickom topiku..

Link to comment

Mislim da je nepotrebno. Mnogo lakše je da pročešljaš temeljnije topik, ako te baš zanima.

da, mozda bi bilo lakse na nekom drugom topiku pretrazivati a ne razdvajati ga, ali ovde veliki broj ljudi postuje fotku plakata  ili link na IMDB-u i onda je bas tesko pronaci ono sto te zanima po nazivu filmu... a nije da znam sta je resenje za ovaj problem :-)

Link to comment

Evo sad sam ukucao "lunchbox" u pretragu i odmah mi je izašlo sve što treba. Stvarno ne vidim problem.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

da, mozda bi bilo lakse na nekom drugom topiku pretrazivati a ne razdvajati ga, ali ovde veliki broj ljudi postuje fotku plakata  ili link na IMDB-u i onda je bas tesko pronaci ono sto te zanima po nazivu filmu... a nije da znam sta je resenje za ovaj problem :-)

Zelaya, ovo zna bit problem. I ako se radi o prevedu naslova.

 

 

A ne pomaze ni

Ma Nicol je ubacila Lunch box, naravno da nista ne izlazi. Banujte je!

Lancio, Andy Sipowiczu :D

 

A jeste konzerve. Najbolje onda da Zorge pomalo zapocne s katalogizacijom, svaki film svoj broj, kao ISBN u biblioteci :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...