Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Sta ti se nije svidelo? Reci da je najgori ratni film svih mi deluje u najmanju ruku preterano.

 

Ništa, u kurac. Otišao sam sa velikim očekivanjima, nadao sam se dobroj ratnoj drami. Od toga nema ničeg. Red patetike, red drame radi dramatike, gomila debilnih klišea, likovi za koje od drugog minuta znaš kakvi će biti do kraja filma, rokanje švaba bata/brus li/čak noris/transformersi style, glupi dijalozi, očajna gluma, loš scenario, bezvezna režija...

 

Ja volim ratne filmove. Ali baš. Ovo je valjda prvi ikada da sam ostao mrtav ladan od prvog do zadnjeg minuta. Par puta mi je kljucala glava iako sam bio naspavan. Najveće razočarenje nakon Enderove igre u poslednje vreme.

 

PS

 

Način na koji je mučeni režiser pokušavao da predstavi Breda kao ljudsko biće™ je toliko jadan, da mi je bilo neprijatno, sklanjao sam pogled sa ekrana od transfera neprijatnosti i sramote.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Pogledao Lucy. mnogo tezak i zahtevan film plu nisam ni kraj skonto...jebem ti zivot. treba sada pogledati recimo pasolinijevu teoremu. cisto neke ovozemaljske teme

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...