Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

film je odlican. sve: i prica i rezija i gluma. zaboravio sam da imamo dobre glumce jbte

Bas mi je drago da ti se svideo, obzirom da si jedini za koga znam. mali film, velikog srca. To je film. Svaka cast olegu.
Link to comment

Jeste. Nadam se da se Bred vraća ovim filmom, posle par promašaja...

 

Znam da nemamo isti ukus što se tiče filmova, ali neka ti bude na radaru ovaj Hjustonov potcenjeni dragulj;

Freud (1962)

Freud_1962_m.jpg

 

kod mene, na imdb nalogu filmovi džona hjustona (koje sam odgledao) imaju ocene između 8 i 10. tako da.... :)

Link to comment

Fury

 

2uetth3.jpg

 

Meni ovo bilo super. Prva polovina filma cak odlicna. U drugoj polovini je malo preterao i, za moj ukus, previse uneo patetike, ali perporucujem za gledanje u bioskopu, bas dobra bioskopska zabava (ko voli ovakvu vrstu zabave, naravno). Svidela mi se brutalnost, volim Ayera, Bred faca kao i uvek, dobro je snimljen, zvuk bih istakao, bas mi se svideo, pogotovu kod prelazaka u i izvan tenka. 

 

 

Valter Peric je sarmantno tamanio svabove, a kada to radi holivudski Valter Pit Dzoli nekako ti dodje da navijas za naciste da mu doakaju... sto se srecom i dogodilo na kraju filma, tako da isti ipak moze da dobije prelaznu ocenu.

 

 

Упозорење! Алерт! Упозорење! Алерт!

 

Дроњаво говно од позоришне представе које се лажно представља као филм а познато је као "Бес" aka "Fury" aka ""Дијалошки пента моралитет са једењем гована гратис", избећи по сваку цену!

 

Ахтунг! Внимание! Ахтунг! Вимание!

 

Горчин Стојановић по сценарију Гордана Михића је Дај хард за ово ђубре на које не смете дати паре! Не верујте Бреду Питу, он је ушао у Клинт Заставе наших и њихових очева Иствуд фазу!

 

Атенционе! Атонсјон! Атенционе! Атонсјон!

 

Na moju ogromnu žalost, bio sam lenj da čitam ovu temu te sam upravo sprcao 440 dinara za ovo jebeno govno.

 

Ovo je najgori ratni film svih vremena, ja koji sam pola života proveo u vojsci, ni za sekund nisam uspeo da se identifikujem ni sa kim od protagonista. Prosto neverovatno da neko uspe da napravi ovoliko promašaja u jednom jedinom filmu.

 

Bata Životinja je car, Bog, Kralj, Vladar Svemira za ove tužne kreature.

 

A Veljko Bulajić da drži pokaznu nastavu kako se snima ratni film.

Link to comment

Na moju ogromnu žalost, bio sam lenj da čitam ovu temu te sam upravo sprcao 440 dinara za ovo jebeno govno.

 

Ovo je najgori ratni film svih vremena, ja koji sam pola života proveo u vojsci, ni za sekund nisam uspeo da se identifikujem ni sa kim od protagonista. Prosto neverovatno da neko uspe da napravi ovoliko promašaja u jednom jedinom filmu.

 

Bata Životinja je car, Bog, Kralj, Vladar Svemira za ove tužne kreature.

 

A Veljko Bulajić da drži pokaznu nastavu kako se snima ratni film.

 

 

Sta ti se nije svidelo? Reci da je najgori ratni film svih mi deluje u najmanju ruku preterano.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...