Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Nightcrawler. Sjajno napisan, krimi-drama-triler sa odlicno obradjenim ponasanjem sociopata. Sitne zamerke su mi izbor muzike, zvuka, i smayram da je suvisno bilo da jake izgubi tolike kilograme jer je fenomenalno odglumio.

Link to comment

gledajte ljudi white tiger, ako vas baš rajcaju tenkovi u IIww

:)

Tigar je urađen jako katastrofalno, uopšte ni ne liči na pravi Tigar, vidi se da su uzeli T-72 i nakalemili na njega kulise. Ali možda se ja previše fokusiram na te efemerije, film uopšte nije o Tigru kao takvom, nego o ratu i o ljudima koji voze te tenkove.

 

Drago mi je da sam ga pogledao. Ima neku dušu™, atmosferu.

Link to comment

a most wanted man (2014)

 

baš loše...sporo, dosadan i predvidljiv scenario.

 

žao mi je što je ovakav film jedan od poslednjih odličnog glumca filipa sejmura hofmana.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Vidim da ima dosta franka na listi i zakljucujem da si u pravu glede kvaliteta iste. Dusa me boli koliko je taj izignorisan, a nije da sam nesto mnogo boljih odgledao ove godine. Bice da su svi bacili pogled na fassbenderovu masku i zakljucili da je pitanju sigurno neko hipstersko new age sranje. :dry:

Link to comment

Calvary,

 

 

http://www.imdb.com/title/tt2234003/

 

 

Glison odličan, :Hail: 

Mali Glison sve bolji.

Keli Rajli :wub: . Dilan Moran iz Blek Buksa, Litlfinger Karketi, O Dowd "Have you tried turning it off and on again?"

Ustvari u celom filmu nema loših glumaca niti nepotrebnih uloga, mali altar boy  :thumbup:

Još jedno remek delo irskog humora iz porodice MekDona, ko je gledao In Bruges, nek pogleda i ovo. 

Link to comment

Od sinoć pokušavam nesvesno da nađem neki razlog zašto bi mi se dopao novi Cronenberg, ali ne uspevam. Čak ni uopštavanja nisu pomogla. Ako nešto valja u filmu, to je povremeni humor u dijalozima i gluma, ajde. Ali sve u svemu, nekako bledo, naročito kraj, koji je posebno slabašan.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

Упозорење! Алерт! Упозорење! Алерт!

 

Дроњаво говно од позоришне представе које се лажно представља као филм а познато је као "Бес" aka "Fury" aka ""Дијалошки пента моралитет са једењем гована гратис", избећи по сваку цену!

 

Ахтунг! Внимание! Ахтунг! Вимание!

 

Горчин Стојановић по сценарију Гордана Михића је Дај хард за ово ђубре на које не смете дати паре! Не верујте Бреду Питу, он је ушао у Клинт Заставе наших и њихових очева Иствуд фазу!

 

Атенционе! Атонсјон! Атенционе! Атонсјон!

Link to comment

Упозорење! Алерт! Упозорење! Алерт!

 

Дроњаво говно од позоришне представе које се лажно представља као филм а познато је као "Бес" aka "Fury" aka ""Дијалошки пента моралитет са једењем гована гратис", избећи по сваку цену!

 

Ахтунг! Внимание! Ахтунг! Вимание!

 

Горчин Стојановић по сценарију Гордана Михића је Дај хард за ово ђубре на које не смете дати паре! Не верујте Бреду Питу, он је ушао у Клинт Заставе наших и њихових очева Иствуд фазу!

 

Атенционе! Атонсјон! Атенционе! Атонсјон!

to te Sladza prevario ;)?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...