Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Valter Peric je sarmantno tamanio svabove, a kada to radi holivudski Valter Pit Dzoli nekako ti dodje da navijas za naciste da mu doakaju... sto se srecom i dogodilo na kraju filma, tako da isti ipak moze da dobije prelaznu ocenu.

Edited by Nikodije
Link to comment

Valter Peric je sarmantno tamanio svabove, a kada to radi holivudski Valter Pit Dzoli nekako ti dodje da navijas za naciste da mu doakaju... sto se srecom i dogodilo na kraju filma, tako da isti ipak moze da dobije prelaznu ocenu.

volim ovako kratke ali jebitacne prikaze filmova. hvala, Nikodije :fantom:

Link to comment

volim ovako kratke ali jebitacne prikaze filmova. hvala, Nikodije :fantom:

 

Dozvoli, u filmu u kojem se klisei gomilaju kano svapski lesevi, stavljanje bilo cega u spojler sasvim je izlisno i nepotrebno.

Edited by Nikodije
Link to comment

Dozvoli, u filmu u kojem se klisei gomilaju kano svapski lesevi, stavljanje bilo cega u spojler sasvim je izlisno i nepotrebno.

pa jeste, najbolje da povuku iz prometa filmove, koji se tebi ne svidjaju. a ostale ko jebe.

Link to comment

:(

 

Oprosti ako sam ti pokvario buduci ugodjaj i delimicno ti sjebao uzitak gledanja filma. Ali sad kad vec znas sta se desilo sa glavnim junakom, ostaje ti makar ugodjaj spoznavanja misljenja autora o ratu kao takvom, i jake moralne poruke koju film ima, a koju neki retard sa foruma ne moze tek tako da ti upropasti lajanjem.

 

Salim se, bolje gledaj nesto drugo.

Edited by Nikodije
Link to comment

Znate onaj osećaj kada završite film, i toliko ste zabavljeni i razrađeni da želite da odmah gledate nešto slično?

Puna preporuka.

 

ea_sng_safety_not_guaranteed_ver3_xlg.jp

 

Meni ovaj spada u kategoriju filmova za koje stvarno želim da mi se dopadnu. A nije.

 

Od svega što sam gledao u poslednje vrijeme jedina preporuka ide na Only lovers left alive.

Link to comment

Meni ovaj spada u kategoriju filmova za koje stvarno želim da mi se dopadnu. A nije.

 

Od svega što sam gledao u poslednje vrijeme jedina preporuka ide na Only lovers left alive.

 

dobro ja sam malo zaljubiška u Aubrey pa je možda i to doprinelo :)

Link to comment

:(

 

Oprosti ako sam ti pokvario buduci ugodjaj i delimicno ti sjebao uzitak gledanja filma. Ali sad kad vec znas sta se desilo sa glavnim junakom, ostaje ti makar ugodjaj spoznavanja misljenja autora o ratu kao takvom, i jake moralne poruke koju film ima, a koju neki retard sa foruma ne moze tek tako da ti upropasti lajanjem.

 

Salim se, bolje gledaj nesto drugo.

ja bih za ovakve stvari izbacivao sa PTF film na godinu dana.

šalim se, izbacivao bih trajno.

Link to comment

ja bih za ovakve stvari izbacivao sa PTF film na godinu dana.

šalim se, izbacivao bih trajno.

grub si. Nikodije je hteo samo da pomogne, da se bavimo smislom a ne radnjom filma.

Link to comment

Dozvoli, u filmu u kojem se klisei gomilaju kano svapski lesevi, stavljanje bilo cega u spojler sasvim je izlisno i nepotrebno.

 

још једно кабадахисање и намерни спојлерај и бићеш немилосрдно кажњен. 

Edited by 3opge
Link to comment

ja bih za ovakve stvari izbacivao sa PTF film na godinu dana.

šalim se, izbacivao bih trajno.

 

Tja, ti bi izbacivao i proterivao i za mnogo manji greh nego sto je ovaj moj glede glupavog filma.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...