Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

meni samuraj i ronin  nisu za poređenje. 

samuraj je urađen kao ozbiljan film (posebno od strane Kruza, koji samo što se nije ukakio glumeći) , dok  je 47 ronina bajkovit i može komotno i za decu da bude

Link to comment

47 ronin udje na jedno izadje na drugo uvo...ali man of tai chi ostaje :)

ma koliko ljudi uzimali ovaj film kao tresericu, on je po meni novi talas b filmova. u potpunosti sam uzivala jer od samog starta ti i ne ocekujes nista a onda dobijes odlicne borbe i pomalo filozofije koje zelis da cujes :)

 

 

inace na par mesta me podsetio na collateral, samo sto je keanu ovde za nijansu mocnije izgledao (na primer u diskoteci) od kruza ... i tako...

Edited by mustang
Link to comment

47 ronina po meni katastrofalno los,Poslednji Samuraj je filmcina za njega

 

Jedan od najgorih filmova koje sam ikad gledao. 

 

A man of thai chi planiram već dugo da pogledam, ali nešto mi se ne da. Odradiću kad budem raspoložen za fajt.

 

Posle IP Man-a lestvica je visoko za sve filmove tog tipa. 

Link to comment

Eh, da - Only Lovers Left Alive - ok film, mada nekako mi je to malo za Džarmuša. Od svega što je snimio posle Deadmana, jedino mi Broken Flowers odskače. Tilda može i treba da igra vampiricu, ali kapiram da je to svima jasno.

maločas sam odgledao film. najpre sam ga batalio posle 10 - 15 minuta a onda se vratio. čudan, neobičan, dobar.

 

a tilda? ona je jedna od meni omiljenih i, što pravo kažeš, uloga za nju pisana. sjajna. ko nije gledao, neka se potrudi.

Link to comment

baš juče odgledala 47 ronina. i dopao mi se ,  kao jedna zabavna bajka.

i meni se svideo,isto sam videla..zanimljivo,lepi kostimi..oni kojima se nije svideo nemaju ni trunke maste

samo su malo ispatetisali sa muzikom,to je moglo mnoogoo drugacije.

Link to comment

i meni se svideo,isto sam videla..zanimljivo,lepi kostimi..oni kojima se nije svideo nemaju ni trunke maste

 

Slažem se, za samurajski film u kome svi govore Američki stvarno treba mašte. 

 

Jednostavno previše gluposti za količinu vremena. Gledao sam ga sa dva ortaka, znam da smo se sat vremena posle filma čudili nabrajajući koještarije iz filma, ali srećom, sve sam zaboravio. :)

Link to comment

47 ronin udje na jedno izadje na drugo uvo...ali man of tai chi ostaje :)

ma koliko ljudi uzimali ovaj film kao tresericu, on je po meni novi talas b filmova. u potpunosti sam uzivala jer od samog starta ti i ne ocekujes nista a onda dobijes odlicne borbe i pomalo filozofije koje zelis da cujes :)

 

 

inace na par mesta me podsetio na collateral, samo sto je keanu ovde za nijansu mocnije izgledao (na primer u diskoteci) od kruza ... i tako...

+1 za tabacinu/e (pucacine i americki samuraji bljak)

ps, naravno da Kijanu deluje mocno kad je pola metra visi od onog kineza :)

 

I Give It a Year (2013)

 

Bez obzira na nisku ocenu i pretezno lose kritike, davno me neki film nije ovoliko nasmejao...prvih 5 minuta su dovoljni da se oseti humor koji ce dominirati do kraja, pa kome se ne svidja neka odmah ugasi...meni je bilo super...

Odgledao pre neki dan, prijatno iznenadjen s obzirom da su mi Stiven Mercant i njegov drugar Riki sve samo ne smesni.

Rose Byrne sada definitivno moj celebrity crush #1  :wub:

Link to comment

bukvalisto!!

 

:cry:

 

Owning Mahowny. Dosta dobar iako ima tu neku depresivnu i mračnu notu no takva je i priča, pride istinita. Hofman je sjajno predočio kockarskog zavisnika, velika je šteta što ga više nema... Preporuka, zanimljiv i kvalitetan.

Link to comment

Slažem se, za samurajski film u kome svi govore Američki stvarno treba mašte. 

ma daaaaj :isuse: . nije to nikakva istorijska drama, vec  hibrid epske fantastike i samuraja provučen kroz holivudski šablon...

ništa za zamisliti se. kao da bi  neko posle konana i sličnih bajki uzeo da kontemplira  o svim nelogičnostima...  mindless fun , to je sve

 

 The face of love. dobar , vrlo neobicna tematika. sto vise odmiče sve više raste nelagodan osećaj

 

large_FaceoLovePOSTER.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...