Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

kad pišem nejasno nije u redu da pitam za razjašnjenja kao 12steps

Black Holed Sun mi se vrti u glavi a i naleteli smo na neku rupčagu gde kad baciš kamen nema dna :P 

u planu čast pricijevih, gori misisipi :s_d: i loši momci sa šon penom ali nema gde da se kupi

Link to comment

kad pišem nejasno nije u redu da pitam za razjašnjenja kao 12steps

Black Holed Sun mi se vrti u glavi a i naleteli smo na neku rupčagu gde kad baciš kamen nema dna :P 

u planu čast pricijevih, gori misisipi :s_d: i loši momci sa šon penom ali nema gde da se kupi

rodjace ja te nista zivo nisam razumela sad...al ne trosi se na objasnjenja...ne mogu da te slusam

Edited by mustang
Link to comment

evo ti ajvi jos nesto za razbibrigu :-) neki forumas ga je ovde nagrdio, ali to su ta decacaka posla. hocu da kazem, film uopste nije los. scenarij je odlican, pisao ga neko vrlo inteligentan i vrcav... a i klajv i zilijet su sjajni! znaci, nije to bogznakakvo umetnicko delo, ali sladak filmic, sasvim!

Edited by nezvanova
Link to comment

prima, ima li negde dobar dvd snimak?

 

jok more

 

 

samo sa filterom od ruma iz zapecka

 

 

@edge of tomowwor

 

najodvratniji momenat u filmu 

 

 

 

 

poljubac!!!

 

 

 

Link to comment

11.6 (2013)

 

Film snimljen na osnovu knjige u kojoj se nalazi i izbor događaja koji su pripadali: informativnim tekstovima, zvaničnim dokumentima i ostalim načinima opažaja autora, koji su delili zajednički motiv velike pljačke u Francuskoj. Zanimljivo je dovoljno, Cluzet je još jednom dočarao gotivan lik još jedne neobične osobe iz mitologije francuskih zbivanja poslednjih godina. Ko je voleo À l'origineIntouchables, i ovo je za preporuku. Naravno, Intouchables je osetnije iznad druga dva, dok su ovi vedriji i olaki za gledati.

 

I, da, u spoiler sam stavio dve slike samo zato što je tako urednije, slobodno se mogu pogledati...

 

 

 

911.png

911-1.png

 

 

Link to comment

theatrical-release-poster.jpg

 

tokom celog filma sam zapitkivala društvo - jel ovo stvarno metju mekonahi? ne, ne može biti on! jel stvarno on?

čovek je smršao 20 kg zbog uloge i nije izlazio 4 meseca na dnevno svetlo da bi bio bleđi.

 

 

 

DBC_podcast.jpg?10d032

Link to comment

evo ti ajvi jos nesto za razbibrigu :-) neki forumas ga je ovde nagrdio, ali to su ta decacaka posla. hocu da kazem, film uopste nije los. scenarij je odlican, pisao ga neko vrlo inteligentan i vrcav... a i klajv i zilijet su sjajni! znaci, nije to bogznakakvo umetnicko delo, ali sladak filmic, sasvim!

 

 

hvala,gledam prvom prilikom..ti mi uvek preporucis lepe filmove :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...